Galatasaraylı Hukukçu Metin Ünlü: "Rıdvan Dilmen'e derhal soruşturma açılmalı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
metin-unlu.jpg

Galatasaray'da birçok genel kurula divan başkanlığı yapan hukukçu Metin Ünülü, Dilmen'in sözleri üzerine, "Şu beyanattan sonra TFF'nin tüm yargı kurulları istifa etmek zorunda. Rıdvan ve ilgili kişiler hakkında derhal soruşturma açılmalıdır. Daha resmi işleme sokulmamış bilgiler nasıl bu adama ulaşır. Galatasaray derhal harekete geçmelidir. Bu iş söylem ile olmaz" sözlerini kullandı.

Dilmen'in açıklamaları tepki çekti
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Lig'in 13'üncü haftasında Karagümrük ile oynanan maçta kırmızı kart görmüştü. Galatasaray hocasının saha dışına gönderilmesinin doğru mu yanlış mı olduğu tartışması bitmeden tecrübeli teknik adamın cezasın kaç maç olacağı ilgili büyük bir tartışma çıktı. Fenerbahçe camiasının efsanesi olan Rıdvan Dilmen'in dünkü açıklamaları da Galatasaray camiasında tepkiyle karşılandı.

Rıdvan Dilmen: " 7 maç"
Rıdvan Dilmen, "Fatih Terim'in cezası için minimum 7 maç deniyor ya! Ben de 'Hayır' diyorum. Neden mi? Örnek vereceğim. Ahmet Ağaoğlu'na 15 gün ceza veriyorsanız, Fatih Terim'e kuralları uygulamaya kalkarsan Fatih hoca da 'Hayırdır' der" ifadelerini kullandı.

En az 7 mac ha sifatini sevdigimin seytani. Istiklal marsini kim soyleyecek diyende buydu. Hep bir algi adi herifte. Sen nerden ogrendin 7 maci filan. Ne yapmis 7 maclik. 5 mac verse azalttilar demek icin mi bunu soyluyorsun

Size bunlar gibi kaç kişiyi mail attım Metin Bey..

Hem Galatasaraylı hem Hukukçu olan sizlersiniz...!

Bizler bu işlerden anlamayız.Ama size Bilgi versek de okundu..??? yapıp cevap vermiyorsunuz..

Herkes kendi uzmanlık alanında Galatasaray’ı korusaydı keşke...Bizler elimizi taşın altına koymaya hazırız..

Üst Alt