Galatasaraylı Uyuma Ömer Çavuşoğlu'na Haddini Bildir! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaraylı Uyuma Ömer Çavuşoğlu'na Haddini Bildir!

Cevap: Galatasaraylı Uyuma Ömer Çavuşoğlu'na Haddini Bildir!

Arkadaş böylesini ayağına kaya bağlayıp köprüden atıcan ..

[video=youtube;Q_OLg33wR5I]https://www.youtube.com/watch?v=Q_OLg33wR5I&feature=player_embedded[/video]

İnşallah gereken yapılır tıpkı Ahmet Çakar'a dava açıldığı gibi bu karaktersize'de dava açılmalıdır!

Tazminat davası açarsak net kazanırız.O o... çocuğunada sorun biliyor mu kaç tane GALATASARAY'lı şehit var.Sanki dağdaki şerefsizler ateş açmadan önce takım soruyor.Futbol bu bukadar abartmaya gerek yok.

Kendi takımı ne zaman Türk bayrağını gururla sallandırmış Avrupa'da?

Hangi kulüp kendini cumhuriyet ilan etmiş ?

Hangi kulübün taraftarı milli takımın karşısındaki rakibi tutmuş ?

Bu sorulara yanıtlarını bekliyorum Ömercikcik'in....

Terbiye bozmaya gerek yok.Bence gereken kişiler dava açacaktır diye düşünüyorum.Bir Ahmet Çakar'ın suçlamasından çok daha önemli ve bambaşka yerlere gidecek sözler söylemiş.Hayır bunca yakıştırma neden suçlamak niye bu denli?Ne açıdan rant sağlamayı planlıyorlar gerçekten anlam veremiyorum.Yaptıkları kendilerini rezil etmekten başka bir işe yarasa gam yemeyeceğim.Ne diyelim gün ola hayrola.

doğuda çok galatasaraylı olması çok koyuyor bunlara aynı şey kendileri için geçerli olsa alayı apoyu savunurdu böyle holigan adi ve kör adamlar bunlar.

ömer'e mesajim:

edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit edit

anladiniz siz onu ;)

Omer Cavusoglu iste ne yapicaksin..

Ne derler ; Cem Garipoglu... Emre Bolezoglu... Edit Edit Ediit.. Sabri Sarioglu :D

Not; Stadda gercekten bir pankart asilmali..

böyle yakıştırmalar çok ayıp yalnız bizim takıma değil , hiç kimseye yapılmaması lazım.....

ama bir gerçek varki onursuz gurursuz ahlaktan yoksun ve şike yapmayı kendine alışkanlık getiren ve bunu nevarki herkes yapmıştıya getiren hangi klüb acaba.....

bu arada yönetimin böyle şeylere savaş açtığını hiç görmedim

Üst Alt