Galatasaray's Legend Team! Football Manager - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray's Legend Team! Football Manager

Cevap: Galatasaray's Legend Team! Football Manager

Olm ben buraya hiç konsantre olamadım :eek: Cana - Suat, Popescu - Hakan değişikliği yapıp Hakan'ı forvete çek. 3-5-2 oynayalım. Hakan'ı pivot forvet yap :b5:

ilk maçım evimde 0-0 bitmiş.

muhtemelen hakem yakmıştır.

deplasmanda :happynew: güveniyorum takımıma :D

Hakan Sükür'ü forvet'e koy.Baros'u yanına al.

---------------------Taffarel---------------------------------

-Capone------Popescu--Bülent Korkmaz----Hakan Ünsal

--------------------Cana--------------------------------------

---------------------Emre--------------------------------------

-Ribery-----------------------------------------Hagi-----------

------------Jardel----Baros-------------------------------------

böyle oynat.Takım full attack yapsın,kısa pas'ı default yap,bekleri eğer oynayabiliyorsa WBR,WBL yap.Agresif,pres yapsınlar,rakibin işaretlileri dışında orta saha da Hagi,Emre varsa onlardan birine tackling hard de ve daha yakın markaj ver,takımı motive etme konuşmasında daha bu maç bitmedi falan varsa onlardan söyle :).

Sonra da allah yardımcınız olsun diyip sahaya sür.Tabi bu hariç hepsini yapabilirsin.

-

yahu, hani rövans yoktu??

gerci 4-0 yendik, 4-0 rövansi olsa ne olur ;) alpay fazla atak oynatma, ayni tarife olmasin :D

yahu, hani rövans yoktu??

gerci 4-0 yendik, 4-0 rövansi olsa ne olur ;) alpay fazla atak oynatma, ayni tarife olmasin :D

İlk maç ne oldu acaba ya.2-3 tane kırmızı mı yedi bizimkiler anlamadım.ama anladığım tek şey var fm tarihimin en ağır hezimeti de olsa aynı taktikle bugün PC DE UEFA AVRUPA LİGİ ÇEYREK FİANLE ÇIKMA MÜCADELESİNDE SARAÇOĞLUNDA İLK MAÇTA 2-0 KAYBETTİĞİM MAÇIN RÖVANŞINDA 1-4 kazanarak tur atladım bunu da başarabilirim

OOOOO inandık çocuklara :)

İlk maç ne oldu acaba ya.2-3 tane kırmızı mı yedi bizimkiler anlamadım.ama anladığım tek şey var fm tarihimin en ağır hezimeti de olsa aynı taktikle bugün PC DE UEFA AVRUPA LİGİ ÇEYREK FİANLE ÇIKMA MÜCADELESİNDE SARAÇOĞLUNDA İLK MAÇTA 2-0 KAYBETTİĞİM MAÇIN RÖVANŞINDA 1-4 kazanarak tur atladım bunu da başarabilirim

OOOOO inandık çocuklara :)

Reis adam sahaya cıkmasa bile turu geçemiyorsun yahu :D

Üst Alt