Galaxy S8 Türkiye'de Rekor Fiyata Satılmaya Hazırlanıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galaxy S8 Türkiye'de Rekor Fiyata Satılmaya Hazırlanıyor!

Bir bilirkişi olarak size tavsiyem.
Almayın bir önceki modelini alın. Sizi keriz diye silkeliyorlar.
Adamlar şu an S12yi tasarlamış size 4 sene sonra yeni diye satacaklar.
Kanmayın gidin bir eskisini kampanyadan düşürün.

İlla dom aman alacağım diyen varsa beni bulsun.
Söz kimseye söylemem :D

P9
O yuzden mi Note 7 elde patladi? 4 sene once niye gorememisler hayret ?

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

Bana cok büyük geliyor gercekten. Samsung Galaxy S4 mini vardi bende o sanirim 4.3 inch büyüklügündeydi. Simdi ise Galaxy A5 var o ise 5.2 inch.

Benim icin bayagi büyük yeni telefon. Bence 5.2 en ideal ölcüm gibi, 5.5 de elime almistim falan cok rahatsiz etmisti beni büyüklügü.

Ben daha seffaf telefonlari sevdigimden de böyle düsünüyor olabilirim tabi.
Bende 3 sene evvel oyle dusunurken bir anda degisti bu dusunce bende. Baktim telefon butun gun elimde, internet, video izle, not yazma fotograf cekmek derken buyuk ekranda daha guzel duruyor ve kullanim sekli de kolaylasiyor buyuk ekranda. Nasil film izlemek buyuk televizyonda daha guzelse oyle dusunuyorum ben artik.

Mesela Iphone sevdalilarina mujdem var, Iphone 8 de Samsung ekranlari gibi Edge olacak ve onlarda S8 gibi tamamen ekrandan olusacak telefon yapiyorlarmis. Demekki yeni moda bu olacak en azindan onumuzdeki 2-3 sene icin diyebiliriz.

Yıllarca Android kullandım Nexus den tut One+ ler Xperia lar a kadar hep apple alanlara keriz derdim meğer keriz bizmişiz. Kağıt üzerindeki özelliklerle orgazm oluyormuşuz yok Custom rom yok şu hatalardan lag lardan başımızı kaldiramadik. Apple huzurmuş pratiklikte üstüne tanımam. İphone 8 e kadar SE kullanmaya devam edeceğim.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Daha 6 ay onceki rezilligini unutup 800 sterline telefon satmakta ne bileyim ya insallah bunda da islemci sorunu cikarsa tum zarari insan silkeleyerek odetmeye calisan yavsak firma ders alir

O yuzden mi Note 7 elde patladi? 4 sene once niye gorememisler hayret ?

Telefonun tüm parçalarını birkaç firmanın yaptığını unutma. Seri üretimdeki hatalar birkaç sene önceden belli olmaz.
Kendi denedikleri gelistirdikleri telefonların hepsini seneler önce test ediyorlar ama seri üretim başka bir mevzu.
Mesela Huawei yeni telinde 15 ay bataryanın güç kaybetmemesini garantiliyor. Acaba bunu nasıl yapıyor...

P9

Kahpe kapitalizmin kahpe oyuncakları.

Tamam bu çağda eski takozları kullanmayacağız tabi ama her yıl gerçek manada özellik eklemeden yeni telefon çıkarmak neyin nesidir yahu. Daha da rezili insanların yemeyip içmeyip bunları alması.

Cep telefonundan statü mü olur amk, diyeceğim ama oluyor ne yazık ki...

Bilmem katılır mısın ? Serkan Şafak

En çok satışı Türkiyede yapacaktır.
Asıl sana hahaha Saykal. Ülkedeki gerizekalı populasyonundan haberin yok.

alnitak alnilam mintaka

Çağrı Merkezi sektöründe çalışan çok arkadaşım var. İnbound satış biriminde çalışan arkadaşlarım, İphone 7 satışlarıyla prime doymuşlardı. :) Hattın üstüne cihaz almak gibi bir kolaylık sağlanmış hele ki. O hataya bir kez düşmüş biri olarak tövbe ettim. :)

Bizim şirkette üretimde çalışan bir dayı var ağır malum parti aşığı geçen gün dedimki dayı abd 2 bin olan telefon bizde 4 bin dayı diyorki kullanma kardeşim bende nokia 1110 var maalesef zihniyet bu adamlar hep 500 tl lik akıllı telefon aldıkları için onları etkilemez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yalnız adam doğru demiş. Malum partili, eyvallah ama kullanmayın. Çok mu ihtiyacımız var sanki ? 500 TL'lik akıllı telefon kullanan kitledenim ben de. Alırsam yine o fiyatlarda alırım. Telefon neticede, alo diyorsun, aynı kişileri arıyorsun.

sizin yüzünüzden gaza gelip 4 yıldır aynı telefonu kullanıyorum
,tsk,

Akıllı telefonlarda o da olmuyor anasını satayım. :) Android işlemci telefonların hepsinin ömrü 2 yıl, sonrası için evliya sabrı lazım. Şu an kullandığım telefon bile at beni diyor yavaştan. Nokia 5210 kullandığım günleri özledim be. :)

Akıllı telefonlarda o da olmuyor anasını satayım. :) Android işlemci telefonların hepsinin ömrü 2 yıl, sonrası için evliya sabrı lazım. Şu an kullandığım telefon bile at beni diyor yavaştan. Nokia 5210 kullandığım günleri özledim be. :)
android bendekıde reis son 1 aya kadar hiç bi sıkıntı yoktu bu aralar donmalar basladı. format attım değişen bişey yok. işimi görüyor gerçi ama zaman zaman can sıkıyor işte

Yalnız adam doğru demiş. Malum partili, eyvallah ama kullanmayın. Çok mu ihtiyacımız var sanki ? 500 TL'lik akıllı telefon kullanan kitledenim ben de. Alırsam yine o fiyatlarda alırım. Telefon neticede, alo diyorsun, aynı kişileri arıyorsun.

Ben telefonu bilgisayar olarak kullanıyorum.500 tl değerindeki telefon işimi görmüyor sende kullanırsan farkı anlarsın.Zaten mevzu bu değil bize giren ağır vergi kazığı esas konu, bu mantıktan devam edildiği sürece bu kazıkları yemeye mahkumuz.Benzin 5 tl ozaman araba almayalım otobüse binelim, sıfır araç pahalı almayalım, sıfır parasına hurdaya binelim.Kendimizi buna layık görüyorsak devam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

android bendekıde reis son 1 aya kadar hiç bi sıkıntı yoktu bu aralar donmalar basladı. format attım değişen bişey yok. işimi görüyor gerçi ama zaman zaman can sıkıyor işte

Vallaha alacaksan da hattın üstüne alıp, faturanı yükseltme sakın. Kemal Sunal'ın dediği gibi, taksitle karı alma. :) Kredi kartı kullanıyorsun eğer tek çekim alıp, bankayı arayarak taksitlendirme şansın olabiliyor diye biliyorum.

Üst Alt