Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 226 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
c2857d0a8f63932888694751651af06e.jpg

2d173916e208cba690d1bef4dad72c7f.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tez Çalışmamı Mahvettin Emmoğlu.
Genede, Senin Canın Sağolsun..:hat:

Game of Thrones : Extended Opening (Castles from Seasons 1-2)
.

Game of Thrones - Season 1-4 Extended Map Opening

Game of Thrones: All Castles Opening Theme Seasons 1-7 Extended
.

Game of Thrones Jenerik Müziği (Kırgız Usûlü)
:hat::005:

Game of Thrones Theme / Baglama Cover :hat:

Game Of Thrones Alaturka / MOVIE TURCA :ka05:

TRT sazlı sözlü Game Of Thrones müziği Türk Versiyon :uyy:
Mahmut Orhan - Game Of Thrones (Original Mix):hat::005::boohoo::f50::016::nargile:
Game of Thrones - Main Title | The Best Version of Main Theme | Epic/Metal/Violin/Dubstep/Rap

EPIC Game of Thrones Theme (Cover) + Fan Trailer

2CELLOS - Game of Thrones [Live at Sydney Opera House]

Game of Thrones cover by Galway buskers - The Harp The Accordion and The Ugly

Game of Thrones - Rock / Metal Band Cover:hat:

Game of Thrones EPIC Opera Cover - Forte Tenors

Game of Thrones Theme - Karliene Version (Cover by OhLaLau, Tiago Convers & Fabian Chavez):hat::hat::hat:

Game of Thrones Soundtrack - Relaxing Beautiful Calm Music Mix
-

Game of Thrones Oyuncularının Jenerik Müziğini Söylemesi:D

Son düzenleme:
Yukarıda Mahmut Orhan Spoiler ında aceleyle benzer çalışma yüklenmiş..
Aslında içeridekilerden birinin bu olması gerekiyordu..

Mahmut Orhan - Game Of Thrones (Original Mix)

Son düzenleme:
baştan başlayıp 6. sezona kadar tekrardan izledim.

Stannis karakale'de iken Sam'a ejderhacamı'nın erderha kayasında çok olduğunu söyledi. Niye kitaptan öğrenmiş gibi oldu 7. sezonda anlamadım.

bir de STannis'in kızı Shreen çok kitap okuyan biriydi. Bu karakterin bu huyunu Gilly'e verecekler sanırım.
Erderhaların Dansı bölümünde Shreen targeryanların kendi arasında taht kavgasına girdiklerini okudu. Erderhalar birbirlerine ateş püskürtmüş falan.
Aynı durum 8.sezonda jon-dany arasında veya tyrion- jon veya dany arasında gerçekleşebilir diye düşünüyorum ( tyrion'un da targeryan olduğu iddası üzerine)

baştan başlayıp 6. sezona kadar tekrardan izledim.

Stannis karakale'de iken Sam'a ejderhacamı'nın erderha kayasında çok olduğunu söyledi. Niye kitaptan öğrenmiş gibi oldu 7. sezonda anlamadım.

bir de STannis'in kızı Shreen çok kitap okuyan biriydi. Bu karakterin bu huyunu Gilly'e verecekler sanırım.
Erderhaların Dansı bölümünde Shreen targeryanların kendi arasında taht kavgasına girdiklerini okudu. Erderhalar birbirlerine ateş püskürtmüş falan.
Aynı durum 8.sezonda jon-dany arasında veya tyrion- jon veya dany arasında gerçekleşebilir diye düşünüyorum ( tyrion'un da targeryan olduğu iddası üzerine)

Yerini bilmiyorlardı. Koskoca kraliçenin adasına gidip hacı senin adada dragonglass varmış bi bakabilir miyiz şöyle etrafa diyemezlerdi herhalde. Ejderha kavgası Night King ve Dany arasnda olacak zaten mavi ateş vs kızıl ateş.

Son düzenleme:
Battlestar galactica izle bunların cöb oldugunu anlayacaksın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tavsiyene uydum BG ye dün akşamüstü başladım..
İlk bölüme sabretmeye çalıştım, ama bir noktadan sonra, 2. bl. ilk çeyreğinde izlemediklerimde dahil hepsine birden Shift +Delete cezası ve sınırdan girme yasağı verdim.

Olumlu tarafları : pek kaymak tabaka oyuncular olmamasına rağmen oyunculuk kötü sayılmaz, senaryo güzel ve izlemek için yeterli. digital PC stüdyo çalışmaları sırıtmıyor.

Olumsuzlukları : izlediğim 1,1/4 civarındaki kısmına dayanarak söylüyorum, eğer tüm sezon hatta tüm diziyi benzer saha çalışma tekniği ve aynı kurgu ile çekip derledilerse güzelim senaryo ve prodüksüyonun nun içine edip resmen bi çuval inciri berbat etmekle kalmamış bütün diziyi izleyicinin sırtına yük haline getirmişler en az tabiri ile..

Saha çalışmalarında oyuncu sakin sakin laf ederken bile adamın kafasının yarısını kadraj dışına atacak kadar kamera sallama tekniğini bunlar hangi GÜZEL OLMAYAN SANATLAR AKADEMİSİ nde öğrenmişler anlayamadım. IS teknolojisinin görüntü sabitleme kabiliyetini bile dümura uğratacak kadar izleyiciye bezginlik veren çok az eser vardır; bundan emin olabilirsin.. Kesinlikle bu konuda emsallerine bikaç gömlek fark atabilir..

Hele kurgulama rezillikleri.. Aman Allaaaaahhh.... daha ilk bölümde kapatıyodum neredeyse..
Adamakıllı bir senaryo mesajı vermek yerine; yahu 4 ayrı yerdeki bir 3er dakkalık bir sahne topluluğu senaryosunu izleyiciye sunarken 1 dakka dağbaşı sahnesi, 30 sn ova sahnesi, 15 sn dere sahnesi, 24.5 sn ev içi sahnesi, sonra tekrar aynı sahneleri kaldığı yerlerden devam ederek, 20-60 sn lik parçalar halinde karman çorman bir sahne derlemesini ortaya karışık yaparak izleyicinin kafasını BİBUÇUKMİLYON+ etmeyi bu kadar kısa zamanda başarabilen başka bir çalışma daha KESİNLİKLE görmedim.

Dediğim gibi eğer bu senaryo, bu kadro, bu prodüksüyon imkanı daha usta ellerde olsaydı. Rating ve haliyle de satış planlaması sonuçları çok daha verimli ve yükseklerde olabilirdi.

Sen bunu beğendiysen kardeş, birde bunları dene...

YouTube
Star Trek Voyager: Tempus Vernum - Seven of Nine

YouTube
Star Trek Voyager: Species 8472 attack !

YouTube
Star Trek TNG: Mr. data Cascade Sequence and Escape...

BG iyidir, zaten top 10 olsun top 20 olsun hemen hemen her listede kategorisinin ya birincisidir, ya ikincisidir. Şu an 3. sezondayım 10 güne bitiririm heralde.

Yalnız yeni seriye başlamadan önce izleyebiliyorsanız eski sezonları (70'lerde çekilmiş yanılmıyorsam) izleyin yok izleyemiyorsanız da senaryo özetlerini okuyun veya youtube'deki anlatımları dinleyin, böylece çok daha rahat içine girersiniz dizinin.

BG iyidir, zaten top 10 olsun top 20 olsun hemen hemen her listede kategorisinin ya birincisidir, ya ikincisidir. Şu an 3. sezondayım 10 güne bitiririm heralde.

Yalnız yeni seriye başlamadan önce izleyebiliyorsanız eski sezonları (70'lerde çekilmiş yanılmıyorsam) izleyin yok izleyemiyorsanız da senaryo özetlerini okuyun veya youtube'deki anlatımları dinleyin, böylece çok daha rahat içine girersiniz dizinin.

dediğim gibi ben o defteri kapadım.:mad:

Kalan yarışmacılara başarılar dilerim...:hat:

Üst Alt