Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 231 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Spartacus'ün 10'da 1'i bile etmeyecek heyecanda bir dizi ama neden bu kadar popüler anlamıyorum. 3 sezon bitirdim ilk sezon biraz hareketliydi diğer 2 sezon çok durağan. 2'li diyaloglardan ibaret neredeyse çoğu sahne. Düzelir düzelir diye 4. sezon ilk bölümüne kadar geldim ama hala aynı durağanlıkta. 500 tane karakter koymuşlar bir de hiç birini derinlemesine işlemeden. Kim kimdi neciydi takip etmesi zor.

bari nisan da başlasaydı yahu. 2 sene ara verilmiş olacak herhalde.

bana göre ölecek olanlar

danerys targeryan
dağ
sör davos
jorah mormont
tormund
gri solucan
euron greyjoy

Spartacus'ün 10'da 1'i bile etmeyecek heyecanda bir dizi ama neden bu kadar popüler anlamıyorum. 3 sezon bitirdim ilk sezon biraz hareketliydi diğer 2 sezon çok durağan. 2'li diyaloglardan ibaret neredeyse çoğu sahne. Düzelir düzelir diye 4. sezon ilk bölümüne kadar geldim ama hala aynı durağanlıkta. 500 tane karakter koymuşlar bir de hiç birini derinlemesine işlemeden. Kim kimdi neciydi takip etmesi zor.

Hocam her dizi Spartacus gibi kan ve aksiyondan mı ibaret olsun? Spartacus da ayrı güzeldir ama GOT bambaşka bir proje. Sadece aksiyon için izlenmez zaten GOT. Entrikalarıyla, dramıyla, ihanetleriyle, sürprizleriyle apayrı bir heyecanı var. Son 2 sezon aksiyon fazlasıyla vardı ama şahsen ilk 4-5 sezonu daha çok seviyorum ben. Son sezonlarda hikaye kitapları geçtiği için dizi kendi başına ilerledi ve o özünden uzaklaştı biraz bence. Ha ben yine de zevkle izledim tabi :)

#TeamLannister

Cersei-Lannister-on-the-Iron-Throne.jpg

Siz son sezonu merak edin durun; ben bugün başladım. Diğer bölümü hiç merak etmeden sonraki bölüme geç; geç; geç...

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Siz son sezonu merak edin durun; ben bugün başladım. Diğer bölümü hiç merak etmeden sonraki bölüme geç; geç; geç...

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Keyifli seyirler, karakterleri doğru tartıp tarafınızı iyi seçin sayın Sevim

Haha aynı şeyi ağabeyim de söyledi

Hiç şüphesiz en adil tarafı seçeceğim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt