Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 239 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu diziyle ilgili komik bir anım var

5. sezonda kara kaledeki ağma targeryan amca samin yanında can çekişirken kardeşi aegonun ismini sayıklıyordu , ben de bi an onu meşhur aegon sanıp “ya bu fatih aegon yüzyıllar önce yaşamadı mı nasıl bu adamın kardeşi olabilir” diye googleda bir arama yapayım derken jon snow resmi karşımda belirdi ve sağolsun gerçek ana baba adı vs karşıma çıktı kendi kendime spoiler yedirmiş oldum :/ sülalede 2 kuşakta bir aegon ismini koymuş herifler

GSC App

D1tVUNiW0AANtBO.png

Game of Thrones'u ilk çıktığı sezondan yani 2011 yılından beri izliyorum ama araya o kadar uzun zaman girdiği için her yıl geçmiş sezonda ne olduğunu unutuyorum.
Ben de ikinci sezon çıktığında başlamıştım. Bu şekilde hiç tadı kalmadı benim için keşke çok geç başlasaydım diyorum sürekli. Her şeyi unutuyor insan bu kadar uzun bi süreçte.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sezon başlamadan su su bölümleri izleyin diye bi haber vardı gecenlerde.o denilen bölümleri izleyenlerin bölüm bölüm yorumladığı bi linke paylaşıma veya o tip bi zamazingoya denk gelen var mı?

yavasdan havaya girelim. yaşasın night king & imp. arya stark koalisyonu

Üst Alt