Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 244 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bence akgezenler herkesi öldürecek.nightking taht salonuna girip bu ne m..na goyim deyip yıkacak her yeri.sonra da güneye yürümeye devam edecekler .

ben night kingin baya entelektüel bir agabey oldugunu dusunuyorum. khaleesi ve jonla kavga ederek bir suru adam kaybetmek yerine buz ejderhasina binip direk cersei hanimefendiyi ziyaret edecegini dusunuyorum.

sebep?;

branin se04da gördükleri. bran paramparca edilmis bir kral tahti goruyor, ve ondan sonra hemen bir ejderhanin gölgesi görüyor. bence o gölge danynin ejderhasi degil de bizim night king agabeyimizin buz ejderhasi.

Vasat bir bölümdü..
Şöyle görkemli bir akgezen ordusu yürüyüşü falan biraz heyecan katardı.

Sansa denen karının adını sinsi olarak değiştirmek lazım. Her geçen sezon daha da iğrençleşiyor.

night king bran gibi şu anı ve geçmişi görebiliyor mu ??

ejderhaya mızragı sapladıgında da bekliyordu tetikte geleceği de mi görüyor yoksa sadece belli şeyleri mi hissediyor

bu paylaştığın kitaba göre 1 teori mi
diziye göre 1 teori mi
yoksa tamamen fan fiction 1 şey mi acaba
Kitaptaki anlatımlara göre yapmış çıkarımı. Dizi bayadır kitabın önünde olduğu için oradan da 1-2 örnek vermiş tabii. Zaten fark etmişsindir direkt kitaptan cümleler paylaşıyor videoda. Harbiden Jon'u takip ediyor gibiler. Night's King le uzun uzun kesişmeleri de malum.

ben night kingin baya entelektüel bir agabey oldugunu dusunuyorum. khaleesi ve jonla kavga ederek bir suru adam kaybetmek yerine buz ejderhasina binip direk cersei hanimefendiyi ziyaret edecegini dusunuyorum.

sebep?;

branin se04da gördükleri. bran paramparca edilmis bir kral tahti goruyor, ve ondan sonra hemen bir ejderhanin gölgesi görüyor. bence o gölge danynin ejderhasi degil de bizim night king agabeyimizin buz ejderhasi.
mantıklı ama abvermesin cükrü.

D4CTKTxWkAIiNG9.jpg:large

Hani final sezonu 2 part halinde olacakti (8 bölüm+ 5 bölüm)

Gibi bir şey diyorlardı sanki.

Üst Alt