Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 283 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
D7Aaw4DX4AAOL-O.jpg

Gelmiş geçmiş en efsane dizi olacakken son sezonla kestane oldu. Son bölüm ayrı leşti sinir ola ola izledim. O müziği son kez duymak bi üzmedi değil ama

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kitapsiz nekadar gerizekali ve capsiz olduklarini gösterdi bu iki yavsak. Ulan herzaman bir gözünüz arkanizda olsun, cünkü kesin GOT fanatik izleyiciler bunlara bu rezaletin hesabini sorarlar.

Diziyi izlemiyorum ama sosyal medyadan takip ediyorum. Hiçkimse beğenmiyor ilginç. Yedinci sezon ve sekizinci sezon arası iki sene var. İki senede tatmin eden bir son çekemedilerse büyük bir kayıp.

Senaryosu yaklaşık bir ay öncesinden sızdığı için 5.bölüme kadar izledim belki yalandır diye Ancak sızan senaryo gerçek çıkınca 8 yıldır izlediğim dizinin finalini izlemicem emeği geçen herkesin ………………………………………………………………...

Senaryosu yaklaşık bir ay öncesinden sızdığı için 5.bölüme kadar izledim belki yalandır diye Ancak sızan senaryo gerçek çıkınca 8 yıldır izlediğim dizinin finalini izlemicem emeği geçen herkesin ………………………………………………………………...
İzleme zaten. Dizi 5. Bölümde bitsin senin için. İnan daha mantıklı ve güzel bir son olmuş olur.

Star warsu abrams malı öldürmüştü, simdi hep beraber cenazeyi kaldiracaklar. Lost ve GOTu pij edenlerden ne bekleyebilirsin ki.

bari 7. bölümü final yapsalardı da bitseydi. ne zaman bitecek diye bekle allah bekle bitmedi son bölüm. saçma sapan bişe oldu ve bitti.

Üst Alt