Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 301 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kesinlikle.. Son sezon yüzünden millet abartıyor ..Son sezona rağmen benim için gelmiş geçmiş en iyi dizidir GOT kadar müptela biçimde izlediğim başka bir dizi hatırlamıyorum..
Sorun sezon finali degildi zaten bence. Sorun milyonlarca izleyicinin reddit ve twitter gibi sayfalarda 20.000 tane olasi senaryo yazip sezon finalini spoil etmesi oldu.

Sorun sezon finali degildi zaten bence. Sorun milyonlarca izleyicinin reddit ve twitter gibi sayfalarda 20.000 tane olasi senaryo yazip sezon finalini spoil etmesi oldu.

yoh sorun sezon finaliydi. daha once bilinen senaryonun secilmesi illa kotu bir sey degildi, ama yapisi, yapilan onca mantiksiz sahneler yuzunden cok kotu yapildi.

ondan ziyade 4. sezondan sonra dizi yavas yavas vasat olmaya baslamisti, bu da yeni kitabin cikmamasiyla alakali.

Şöyle güzide sahneler ile devam edebilseydi efsane olacaktı son sezonlarla kestane oldu.

Kitapları da bitirmeyecek sanırım lavuk öyle ortada kalan bir yapım oldu.

Abartmayin yav son sezonlari bile cogu diziden iyidir beklenilen gibi bitmese de
Finali tatmin eden dizi sayisi cok az zaten

Ak gezenlerin yok oldugu bölümü ayakta izlemis idim.

SPOILER:
Ayrica herkes diyor kücuk kiz basit bi sekilde öldürdü koca Akgezenleri falan diye ama ondan önce 1-2 sezon boyunca hazirladilar Arya'yi o sahne icin. Görünmez olma, sessiz olma seyini uyuz uyuz anlatip durdular ve en sonunda neden onu ögrendigi ve onu gösterip durduklari bu sahneyle ortaya cikti

son 2 sezondaki saçmalıklar olmasaydı başyapıt olarak hatırlanacak bir diziyken çoğu insan için hayal kırıklığı bir yapım oldu malesef. g.r.r martin devam kitaplarını yazmayınca ikiz dingil senaristlerin beceriksizliği bu hale getirdi diziyi.

Üst Alt