Game Of Thrones'da Yeni Dizi Geliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Game Of Thrones'da Yeni Dizi Geliyor

Tyrion yoksa izlenmez.. en azindan annesini nasil oldurdu gormek isteriz..

AXaADX.jpg

Onu bulamazlarsa bu olurmu ...:asd:

50 milyon dolar az yalnız, mevcut serinin ki 100 milyon dolar o da az. Daha önce de söylemiştim, GOT'un popüleritesiyle doğru orantılı bütçeleri yok. Para kalmadı diye Jon dragonstone'a giderken ghost ile vedalaşmasını senaryodan çıkarmak nedir arkadaş :D Daha bunun gibi paylaşılmamış bir dünya kadar örnek varmış. CGI pahalı bir şey olduğu için ve son sezonlarda ejderhalar vızır vızır ortalıkta dolaştığı için bütçe doğal olarak dara girmiş.

LOTR dizisi için ortada dolanan bütçeler fena mesela, 1 milyar dolarlardan bahsediliyor. GOT'un da benzer bütçelerle çekilmesi lazım bence.

Abi LOTR dizisi için o 1 milyarın 250 milyon doları telif haklarına verildi. Geriye 750 milyon kalıyor ve 6 sezon var, GOT bütçesinin 1,25 katı yani çok da fark yok ki LOTR'da CGI çok daha fazla yer kaplar herhalde..

Diziyi izlerken biri aradı mı kapatır dışarı çıkarım. O kadar gamsızım. Hatta şöyle söyleyeyim. Abim başladığı ilk günden seyreder. Benim izlediğimi görünce benimle oturup seyretti. Şu an o ikinci sezonu bitirmek üzere ben ise birinci sezon 5. bölüm ortalarındayım. En son kralın şerefine millet birbirini öldürüyordu. At üzerinde cirit atma gibi bir oyun oynuyorlardı :asd:

Reis kusura bakma da öyle dizi veya film izlenmez yav :asd:

Oturacaksın birkaç günde ilk sezonu 2-3 haftada bütün diziyi bitireceksin. Ben 1 haftada 5-6 sezonluk diziyi bitiriyorum. Şimdi çok antipatik bir dille söyledim ama keyfi heyecanı böyle çıkar yani :D

He iş güç vs yoğunluk varsa ayrı tabi..

Ejderhaların dansı -Robert'in isyanı hatta -Fatih Aegon dönemleri tahminimce daha fazla reyting yapar.

8.sezon Finali ile benzer konuda olması ilk projenin garip olmuş.

Age of heroes dönemi çekilebilir kanımca. Hem bilgi baya kısıtlı hem de mevcut sezondaki olayların kökü o döneme dayanıyor.

Oturacaksın birkaç günde ilk sezonu 2-3 haftada bütün diziyi bitireceksin. Ben 1 haftada 5-6 sezonluk diziyi bitiriyorum. Şimdi çok antipatik bir dille söyledim ama keyfi heyecanı böyle çıkar yani :D

Lotr ne yapıcaz ya Spoiler yersek ?

Gandalf öldü mü , Şam ile frodo öpüştü mü ?

Metrobüse bilemiyor insan bazen Spoiler yiyeceğim diye.Sırf bu yüzden araba aldım yoksa hiç haz etmem.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Prison Break’i yayınlandığı süreçte, 4 senede bitirmiştim. Yeni sezon heyecanıyla. Bence öylesi daha keyifli :)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

her sezon arası 40 sene bekleteceklerse dizi mizi yapmasınlar. game of thrones takip ediyordum tüm bölümlerini sildim konusunu bile unuttum .

Üst Alt