Game Pass, PS Plus, Epic Games İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
cod cold war da bug gibi birsey var. normalde 0 euro weekdi bugün. o nu indirip ardindan 5 euro ya full sürüm aliniyor
Aynen öyle. Bizim PSN'de de 70₺. Oyuna sahip olanların PS5 sürümüne yükseltmesi için olan bir sistem ama ücretsiz denemede de oyuna sahip gibi görüyor ve 70₺ ye alabiliyoruz. Yükseltmeyle birlikte standart oyunda hesabına eklenmiş oluyor. :asd:

@Emrah Yıldırım @Hayri Cund
PlayStation sahipleri için de standart PS indirimleri mevcut.
1608251733957.png

yorumun ne üstad
Taş gibi oyun, yıllar önce daha erken erişim sürecindeyken almıştım. Sıcak çayınızı, kahvenizi alıp başına oturabileceğiniz keyifli bir oyun. Tam kış akşamı oyunu, mutlaka bakın derim. Bu arada hala bölüm geliyor oyuna. Daha bölümler tamamlanmadı ama sandbox kısmı bile çok keyifliydi.

Bu arada şu liste doğru muhtemelen;

1608393904150.png

Taş gibi oyun, yıllar önce daha erken erişim sürecindeyken almıştım. Sıcak çayınızı, kahvenizi alıp başına oturabileceğiniz keyifli bir oyun. Tam kış akşamı oyunu, mutlaka bakın derim. Bu arada hala bölüm geliyor oyuna. Daha bölümler tamamlanmadı ama sandbox kısmı bile çok keyifliydi.

Ekli dosyayı görüntüle 105164
sen mi sızdırdın bunları helal kral :D

sen mi sızdırdın bunları helal kral :D
:asd: Sağda solda gezinirken buldum, birkaç gündür ortada gezen 2. listeydi bu. İlk 3 oyun tuttuğuna göre muhtemelen doğru.

Şu listeden de beni memnun edecek 3 oyun var; My Time at Portia, JW: Evolution ve Darkest Dungeon

Özellikle Darkest Dungeon çok güzel bir oyun. Yıllardır alsam mı almasam mı derken ücretsiz gelirse bir süre başından kalkmam galiba.

Ekli dosyayı görüntüle 105164
Oyunu aldım tavsiyen üzerine. Teşekkürler

Üst Alt