Game Pass, PS Plus, Epic Games İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Türkçe yaması mevcut değil, iptal olmadıysa devam eden çevirisi var diye biliyorum.. Türü seviyorsanız çok güzel bir oyun ama arkadaşlarınızla oynamanın tadı çok daha başka olacaktır, tek başınıza bir yerden sonra sıkabilir. Ben çok oynayamadım sıkıldım. Para vermeden denemek isterseniz benzer yapıda Dauntless var, ücretsiz bir oyun. Ona bakabilirsiniz, sıkılmam derseniz çok çok daha kalitelisi olan MHW alır eğlenmenize devam edersiniz. :hat:

200 lira ayırdım, daha fazla saat gömebilecegim kendimi kaptırabilecegim için almak istiyorum ama tek basıma ne kadar sarar bilemedim. Dauntles oynayıp sevmiştim zamanında.

ASUS_X00QD cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Resim

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Batman serisini oynamış mıydın? Oynadıysan sence hangisi daha iyi? İlkinden başladım, fena değil de hikaye vasat gibi.
Hiçbirisini bitirmedim, öyle bakıp bakıp bıraktım. Sağlıklı bir yorum yapamam ama oynayanlar genelde serinin en iyi oyunu olarak Batman: Arkham City'yi gösteriyor. Bu arada Batman'in dövüş mekanikleri hoşuna giderse ve oynamadıysan eğer Mad Max'i de tavsiye ederim adminim. Stres atmaya, adam dövmeye giriyordum sadece.

Üst Alt