Game Pass, PS Plus, Epic Games İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@Aras Şimşek online misin kanka ?

PreisJaeger'in sızdırdığı bilgilere göre Amazon Prime Gaming, Ocak 2022'de 5 oyunu ücretsiz hale getirecek. Bu kampanya, oyuncuların 316 TL tasarruf etmelerini sağlayacak. Peki listede hangi oyunlar var?

Sızdırılan bilgilere göre Amazon Prime Gaming'in ocak ayında ücretsiz olarak vereceği oyunlar şöyle olacak:

• Abandon Ship (40 TL)
  • In other Waters (25 TL)
  • Paper Beast: Folded Edition (27 TL)
  • Two Point Hospital (125 TL)
  • WRC 7 (99 TL)

Epic tomb raider hediye ediyor

Epic tomb raider hediye ediyor

bulmacalı oyun sevene güzel yılbaşı hediyesi. definitive edition vermiş son oyunu. yani dlc'lerle ek paketlerde var içinde. Sevenine güzel yılbaşı hediyesi valla. steamde indirimle bile 3ü 150tl falan ediyor...

Daha önce görmüşsünüzdür muhtemelen de ne zaman epic ile ilgili bir şey görsem aklıma geliyor çok iyi ya.:asd:

dad.jpg

@Aras Şimşek online misin kanka ?

PreisJaeger'in sızdırdığı bilgilere göre Amazon Prime Gaming, Ocak 2022'de 5 oyunu ücretsiz hale getirecek. Bu kampanya, oyuncuların 316 TL tasarruf etmelerini sağlayacak. Peki listede hangi oyunlar var?

Sızdırılan bilgilere göre Amazon Prime Gaming'in ocak ayında ücretsiz olarak vereceği oyunlar şöyle olacak:

• Abandon Ship (40 TL)
  • In other Waters (25 TL)
  • Paper Beast: Folded Edition (27 TL)
  • Two Point Hospital (125 TL)
  • WRC 7 (99 TL)
Otele yeni girdim, şimdi gördüm mesajını :/ Prime yine iyi gibi bu ay.

Bu arada haftanın ücretsizlerini paylaşmışsınız. Ellerinize sağlık. 🤍

Iratus: Lord of the Dead oyununu GOG üzerinden ücretsiz temin edebilirsiniz. Ana sayfada ekranı biraz aşağı kaydırarak Claim butonunu bulabilirsiniz.

1641238279415.png

Ve asıl bombayı Prime Gaming patlattı. Amazon'a tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz bu hizmeti bize 8₺ karşılığında verdiği için. Ay bitmeden oyunların hepsini aktif etmeyi unutmayın.

Amazon Prime Gaming
- Star Wars Jedi: Fallen Order
- Total War: Warhammer
- World War Z: Aftermath
- Abandon Ship
- Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
- In Other Waters
- Paper Beast
- Folded Edition
- Two Point Hospital
- WRC 7

1641238601481.png

Son düzenleme:
Iratus: Lord of the Dead oyununu GOG üzerinden ücretsiz temin edebilirsiniz. Ana sayfada ekranı biraz aşağı kaydırarak Claim butonunu bulabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 145651

Ve asıl bombayı Prime Gaming patlattı. Amazon'a tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz bu hizmeti bize 8₺ karşılığında verdiği için. Ay bitmeden oyunların hepsini aktif etmeyi unutmayın.

Amazon Prime Gaming
- Star Wars Jedi: Fallen Order
- Total War: Warhammer
- World War Z: Aftermath
- Abandon Ship
- Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
- In Other Waters
- Paper Beast
- Folded Edition
- Two Point Hospital
- WRC 7

Ekli dosyayı görüntüle 145653
two point hospital beklediğim oyundu ilaç gibi geldi

@Murat Durmaz Özlemişim şu mesajlarını 😄

@Doruk Ata TANRIVERDİ Two Point Hospital çok güzel de ben Project Hospital'ı daha çok seviyorum. Sevme sebebim de gerçekçiliğinden dolayı galiba. :erkut:
babam bu oyunu zamanında gizlice benim bilgisayarima kurmuştu. gündüzleri forumda takildigim icin sadece geceleri oynar çokta çok eğlenirdim.

yalan olması 2 - 3 ay oynamıştım bu oyunu. bir ara forumda takilirken babam gelmisti noldu oyun bilgisayari diyip aldirdin, hiç oynadigini görmüyoruz dedi.

o sırada da yan sekmeden foruma karı atiyordum. baba vakit mi var oyun oynamaya falan dedim.

aferin lan diyip saçimi oksadi. mouse eline alip two point hospital oyununu sildi. gay misin onu test etmek icin kurmustum ama testi gectin evlat demisti.

Üst Alt