Game Pass, PS Plus, Epic Games İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
epic müşteri arttırmak için sürekli bol keseden dağıtıyor ama bi türlü sevemedim bu pazarlama manyağı firmayı. steam e çıkmasın diye bazı oyunlara para verip exclusive yapmasından beridir antipatik geliyor açıkçası.

240 liraya inmiş,200 altına inmeden oyun almadım şimdiye kadar, ac odyssey idare ediyor zaten biraz daha bekleme taraftarıyım bakalım
Bu arada Epic Games Store şu an ücretsiz GTA V'i aldıktan sonra 60₺ indirim kuponu veriyor 80₺ üzeri oyunlarda kullanabileceğiniz. Her 80₺ üzeri oyun alımında bir yeni kuponunuz daha oluyor.

RDR2 şu an 179,2₺ diyebiliriz aslında.

https://www.epicgames.com/store/tr/promotion/mega-sale (İndirimler ve 60₺ indirim kuponları hakkında detaylı bilgi için okumanızı tavsiye ederim)
Epic Games Mega İndirim'deki Oyunların Listesine Göz At

1589484707874.png

Son düzenleme:
Bu arada Epic Games Store şu an ücretsiz GTA V'i aldıktan sonra 60₺ indirim kuponu veriyor 80₺ üzeri oyunlarda kullanabileceğiniz. Her 80₺ üzeri oyun alımında bir yeni kuponunuz daha oluyor.

Epic MEGA İndirim (İndirimler ve 60₺ indirim kuponları hakkında detaylı bilgi için okumanızı tavsiye ederim)

Ekli dosyayı görüntüle 81158

180 lira fena degil aslında

https://www.epicgames.com/store/tr/promotion/mega-sale (İndirimler ve 60₺ indirim kuponları hakkında detaylı bilgi için okumanızı tavsiye ederim)

Ekli dosyayı görüntüle 81158

Epic game coşmuş yav

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tam bir ölücü gibi aldım hayatımda hiç duymamama rağmen kayıt yaptırıp oyunu aldım :D steam hesabım var gayet memnunum ama gta v yalnızca ilk çıktığı sene birkaç saat oynamıştım belki ileride zaman olursa bakarım :) yalnız alana kadar yaklaşık 10-15 defa sayfayı yeniledim ve her yenilediğimde çinceden rusçaya ingilizceden lehçeye farklı dillerde hata verdi site :D

tam bir ölücü gibi aldım hayatımda hiç duymamama rağmen kayıt yaptırıp oyunu aldım :D steam hesabım var gayet memnunum ama gta v yalnızca ilk çıktığı sene birkaç saat oynamıştım belki ileride zaman olursa bakarım :) yalnız alana kadar yaklaşık 10-15 defa sayfayı yeniledim ve her yenilediğimde çinceden rusçaya ingilizceden lehçeye farklı dillerde hata verdi site :D
benım hesapta halen yuklenıyor yazıyor olmus mudur acaba.

Epic Games Store'u tarayıcıdan açmaya çalışırken 403 hatasıyla karşılaşan arkadaşlar farklı bir tarayıcıdan girebilir. Edge ile denememde sorunsuz açtım.

Üst Alt