Game Pass, PS Plus, Epic Games İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ea play denilen zıkkımı bir türlü kuramıyorum hata veriyor taramadığım yer kalmadı hiçbiri işe yaramadı

YARDIM
:D
20091.jpg

Nasıl bi hata veriyo knk?Ayarlardan dosyanın sürümünü değiştirsen herkes çözmüş bu videoda nerdeyse..

Hem Origin uygulaması yüklenirken hem de EA Play App yüklenirken aynı sorunu mu yaşıyorsun yani 🙄 @Onur Liboş

Ekli dosyayı görüntüle 161185

beyler sorun çözüldü. bende origin yüklü değildi origini yükleyince bunu da yükleyebildim. ne alakası var bilmiyorum ama oldu :d

beyler sorun çözüldü. bende origin yüklü değildi origini yükleyince bunu da yükleyebildim. ne alakası var bilmiyorum ama oldu :d
Origin kendi hizmetlerini de yüklüyor. Muhtemelen onunla ilgili. Steam'den FIFA falan oynarken zaten Origin gerektiği için onu yüklüyordum. EA Play oyunları içinde EA App gerekiyor zaten, ikisini de bu sebeple sürekli kurulu tutuyorum 😄

Hangi oyunu oynayacaksın 😄

Origin kendi hizmetlerini de yüklüyor. Muhtemelen onunla ilgili. Steam'den FIFA falan oynarken zaten Origin gerektiği için onu yüklüyordum. EA Play oyunları içinde EA App gerekiyor zaten, ikisini de bu sebeple sürekli kurulu tutuyorum 😄

Hangi oyunu oynayacaksın 😄
Ulan EA bok bok iş yapıyorsun 😀

Sardık ya bi Star Wars evrenine bi de Battlefront oynayayım dedim😀

Kronolojik sıraya göre filmlere de başladım tekrar

Üst Alt