Game Pass, PS Plus, Epic Games İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler, oyun oynayacaksaniz cocuk sahibi olmadan oynayin. Renktas tavsiyesi.
2 sene once Witcher 3 aldim. İş güç dedik oynayamadik. Sonra çocuk geldi oyunu tamamen unuttuk. Bugun hanim cocugu bize emanet etti ve bende iki el witcher atayim dedim. Çocuk önümde hali uzerinde oyalaniyor. Sonra bilen bilir oyunun sonuna dogru geldik. Ciri yi falan buldum. Eredin Kaer Mohan bölgesini hanimi eylerken baktim çocuk tv dolabinin altina dogru yuvarlanmis. Dedim lan dur, gittim aldim falan derken... Bir baktim Vesemir ölmüş. Oyunda herkes yas içinde.. dedim bari geri alayim, en son kayit taaaaaa nuh gününden kalma.

Bu oyunu bize yar etmediler

2 sene once Witcher 3 aldim. İş güç dedik oynayamadik. Sonra çocuk geldi oyunu tamamen unuttuk. Bugun hanim cocugu bize emanet etti ve bende iki el witcher atayim dedim. Çocuk önümde hali uzerinde oyalaniyor. Sonra bilen bilir oyunun sonuna dogru geldik. Ciri yi falan buldum. Eredin Kaer Mohan bölgesini hanimi eylerken baktim çocuk tv dolabinin altina dogru yuvarlanmis. Dedim lan dur, gittim aldim falan derken... Bir baktim Vesemir ölmüş. Oyunda herkes yas içinde.. dedim bari geri alayim, en son kayit taaaaaa nuh gününden kalma.

Ben de oyun çıktığında almıştım hala oynayacağım Hatta dün kurdum yine ama oynayasım yok

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen öyle. Çocuk falan olunca oyun hayal oluyor. Koleksiyonum var resmen ama ben de dediğim gibi en son Witcher 3’ü aldım başlayamadım bile daha. En arzuladığım oyunlardan olan Last of Us 2’yi aldım ama ona bile başlayamadım daha

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt