Garry Rodrigues, Galatasaray'a Dönmek Istiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues, Galatasaray'a Dönmek Istiyor

Garry Rodrigues, Galatasaray'a dönmek istiyor.

Garry Rodrigues: "Fenerbahçe formasıyla Galatasaray’a karşı oynayamadığım için üzgün değilim çünkü Galatasaray’daki itibarımı kaybetmek istemezdim."

1603385162048.png

(Sabah)

Son düzenleme:
Rotterdamda ki arkadaslarim , Garry Rodrigues cevresine bilerek Galatasaray maclarinda oynamadigini soyledigini soylemisti banada.

6 ayligina filan kiralanilabilinir bence.

Son düzenleme:
Sağ kanat oynayacaksa buyursun gelsin sol kanadı da E.Kılınç kullanın eğer Fatih Terim tam tersini yaparsa ikisine de söveriz ki Fatih Terim'in bunu yapma ihtimali %1500 ilan olduğu için emin olamadım

Şaka bir yana azıcık adam akıllı bir planlamamız olsa bugün G.Rodirgues'in dönme ihtimalini bile konuşmuyor olurduk

mevcut yönetim kalacak ise makul bir ücrete gelsin ama bu yönetim gidecek ise uzak dursun yeni yönetim yeni umutlar yeni futbolcular

Garry Rodrigues: "Galatasaray, transferin son günü beni istedi. Kulübüm Al İttihad reddedince gidemedim. Orada oynamak isterdim. Neden son gün teklif yaptılar, anlayamadım. İkinci yarı Galatasaray'da oynar mıyım şu an bilemem. Güzel bir kontratım var işime bakmalıyım." [🗞️Sözcü]

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt