Garry Rodrigues: "Galatasaray'da oynamanın hayalini kuruyordum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues: "Galatasaray'da oynamanın hayalini kuruyordum"

e3e41f8bad7b01757311a32b16c86d72.jpg

Galatasaray'ın yeni transferi Garry Rodrigues, PAOK'un resmi televizyon kanalına açıklamalarda bulundu.

PAOK'ta çok mutlu olduğunu ancak Galatasaray gibi büyük bir kulübü reddedemediğini söyleyen Garry Rodrigues PAOK taraftarından anlayış beklediğini söyledi. Rodrigues'in öne çıkan açıklamaları şu şekilde:

"Ayrılığımı takım arkadaşlarıma söylemek zor oldu. Duygusal anlar yaşadım. Bu kulübü (PAOK) çok seviyorum. Umarım herkes aldığım karara saygı duyar. Birçok şey yazıp çiziyorlar. Farklı teklifler de aldım ama onlara hiç bakmadım bile çünkü PAOK'ta mutluydum. Ama Galatasaray benim için büyük bir fırsattı. Hayalini kurduğum kulüplerden biriydi. Böyle fırsatlar hayatta insanın karşısına çok fazla çıkmaz. Her futbolcu için Galatasaray'da oynamak büyük fırsattır. Umarım beni anlarlar."

Garry Rodrigues: "Galatasaray'da oynamanın hayalini kuruyordum"

Ya geçin bunları PAOK da 500 bin euro alırken burada 3 katı fiyata geldi eğer biz aynı fiyatı verseydik o zaman inanırdım

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adam daha oynamadı salladınız ya ayıptır..
Bu kadar sert yapmayın..
Hem yıllar sonra formda takımının yıldızı adam aldık la..
Her gelen form tutacak diye 5 ay bekliyorduk..

Üst Alt