Garry Rodrigues Kadro Dışı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues Kadro Dışı!

galatasaraydan_garry_rodrigues_surprizivy.jpg

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Garry Rodrigues, PAOK'un hafta arası oynayacağı Levadiakos maçının kadrosuna alınmadı.

PAOK Teknik Direktörü Ivic, Garry Rodrigues'in kadroya alınmama sebebi olarak, "%100 hazır durumda değil ve aklı transferde. O yüzden kadroya dahil etmedik" dedi.

Kaynak

Almışız heralde.Yanlız videolar her ne kadar yanıltıcı olsada hareketli hızlı bişeye benziyo.Yasin gibi malda değil.İş yapabilir bizim ligde.

ben kötü demiyorum ki tanimiyorum herifi (sadece yt dan izledim, ama bana pinoyu animsatti). Pino yoklukta iyi giden bir oyuncuydu sadece.

Buda yoklukta iyi gider iste Adnan Polat Donemiyle Dursun Donemi ayni zaten belkide Adnan dahada iyidi bundan.Bunu sag kanata koyarsin Baktin Eren cok kotu Yasini koyarsin ileri

Son düzenleme:
Yasin'i zerre akdar beğenmem ama gelsin Yasin akdar skora katkı yapsın ondan sonra övelim adamı. Carrusca da çıkabilir.

Dikkatlı okursan ben adamı övmedim.Video nun yanıltıcı oldugunuda belirttim.Yasin skora katkı yaptı evet ama asist anlamında koca bir hiçti ilk yarı.1 asist yapmış.Bu adam daha paylaşımcı gibi geldi.Evet Carruscada çıkabilir.Ama Lens etkisi kadar olmasada onun yarısı kadar bile etkide yapabilir.Bu bile bizim için avantaj olur.

yunanlı bir arkadaşıma sordum , iyi oynuyomuş bedava olarak paoka gitmesi piyango gibi bişiy dedi güzel oyuncu dedi ama çok bişi beklemeyin 2-3 gol 4-5 asist yapar kapatır sezonu dedi hadi bakalım nolacak

Üst Alt