Garry Rodrigues Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tepki gösterecek bir şey yok. Galatasaray'da simgeleşmiş bir oyuncu değil bir şey değil 2 sene oynamış bir sene ciddi katkı vermiş para kazandırmış gitmiş adam. Hangi takıma gidiyorsa gitsin Galatasaray'a haince bir söylemi olmadıkça neyin tepkisi veriliyor anlamıyorum . Hatta umarım bizim maçta alkışlanır . Emre gibi hıyarlardan farkı olmalı böyle adamların ikisine de benzer tepkiler verilirse farkları ortaya çıkmaz.

Yonetim hata yapti biz almaliydik. Onyekuru nun durumu daha belli olmazken Garry i kacirmak buyuk bir hata ve acemilik. Kimse kusura bakmasin.

Valla öyle yada böyle bu herif fenerin bu çöp ötesi kadrosunda elmas gibi parlar hızlı adam en azından ben bi şekilde iyi oynayacağını düşünüyorum, Büyük eyşanlık yaptı orası ayrı konu ama yermeye gerek yok herif super lig için baya iyi kanat oyuncusu. Emre mor , onyekuru işi cözülmesse taraftar bu hamleyi yedirir bizimkilere.

Yonetim hata yapti biz almaliydik. Onyekuru nun durumu daha belli olmazken Garry i kacirmak buyuk bir hata ve acemilik. Kimse kusura bakmasin.
Ya teoride haklısınız da, en büyük problemimiz, kendimiz bir düşünce ediniyoruz ve bu düşünce uzerinden, sanki bu düşünce mutlak doğruymuş gibi keskin eleştiri yapıyoruz.
Örneğin, belki yönetim Onyekuru ile anlaştı, belki Rodriguez hiç gündeme bile gelmedi, belki de Rodriguez'i almak istedik, menajeri ezeli rakip ayağına fiyat yükseltti ve bizimkiler çekildi, belki de ne Onyekuru ne Rodriguez, alakasız ve çok daha iyi bir kanat transferi bitmek üzere vs vs bir sürü kombinasyon varken, gerçek hadiseyi nereden biliyoruz da yönetimin yaptığı hata ve acemilik diye nihai karara varabiliyoruz?
Bunu Fatih hoca için de çok yapıyorlar mesela. Ya bi relax olun bence, opsiyonlari yorumlayalim, nihayi keskin yorumlarimizi en sonunda yaparız.
Haa şu konuya katılıyorum (çünkü kendi uydurdugum bir düşünce değil, tecrübe edilmiş bir deneyim) yönetimimiz dış transfer ve planlama konusunda gerçekten sıkıntılı. Çünkü geçen sezon koskoca bir ilk yarıyı santraforsuz oynadık. Yorum değil tecrübe ettik bunu.

Tepki gösterecek bir şey yok. Galatasaray'da simgeleşmiş bir oyuncu değil bir şey değil 2 sene oynamış bir sene ciddi katkı vermiş para kazandırmış gitmiş adam. Hangi takıma gidiyorsa gitsin Galatasaray'a haince bir söylemi olmadıkça neyin tepkisi veriliyor anlamıyorum . Hatta umarım bizim maçta alkışlanır . Emre gibi hıyarlardan farkı olmalı böyle adamların ikisine de benzer tepkiler verilirse farkları ortaya çıkmaz.
HAİN diyebilir miyiz garrye

Kör ölür badem gözlü olur. Rodrigues, Gomis ile bi ara iyi uyum yakalamıştı ve kariyerindeki en iyi performansı yaptı bizde çok iyi zamanda sattık hepsi bu. Ben, Rodrigues'in hayalet gibi gezindiği, tek bir çalım bile atamadığı maçlar hatırlıyorum siz hatırlamıyor musunuz farklı maçlar mı seyrettik.

Üst Alt