Garry Rodrigues'den Önemli Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues'den Önemli Açıklamalar!

Garry Rodrigues: "Galatasaray ile sözleşmemi uzatmaya çalışıyorum, kalmayı tercih ederim. 27 yaşındayım, kendimi iyi hissediyorum ve Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız. Aldığım ücret de iyi. Gitmek istemiyorum." [Sporx]
Garry Rodrigues: "Türkiye'de statlar hep dolu oluyor. Derbiler çok çılgın. Maça çıkmadan milyonlarca mesaj alıyorsun. Hele ki Fenerbahçe ile karşılaştığın zaman, çok çılgın."

Burada 30-40 Milyon diye atip tutan taraftarlarin disinda tekliflerin bunun yarisi bile olmayacagini cogumuz biliyordu sanirim.

Tahminimce gelen tekliflerin cogu 10 Milyon altindadir. Sezon icinde demistim 10 üstü veren varsa öpüp basimizin üstüne koyalim diye.

Ha 10 Milyon alti veriyorlarsa satmak mantikli mi orasi tartisilir, malum yerine oyuncu alinmasi gerek. Benim en büyük cekincem performansinin "anlik" olmasindan yana.

Zaten şampiyonlar liginde vitrine çıkmadan yüksek meblalar gelmesi çok zor
Burada 30-40 Milyon diye atip tutan taraftarlarin disinda tekliflerin bunun yarisi bile olmayacagini cogumuz biliyordu sanirim.

Tahminimce gelen tekliflerin cogu 10 Milyon altindadir. Sezon icinde demistim 10 üstü veren varsa öpüp basimizin üstüne koyalim diye.

Ha 10 Milyon alti veriyorlarsa satmak mantikli mi orasi tartisilir, malum yerine oyuncu alinmasi gerek. Benim en büyük cekincem performansinin "anlik" olmasindan yana.

Satıştan pay olmasa 10 milyonda iyi para aslında

Doğru bir hamle yapılsa 7-8 milyonda iyi para

Senelerdir 10-20 milyon bazında transferler yapıyoruz küçümsenecek rakamlar değiller,politika yanlış sadece

Satıştan pay olmasa 10 milyonda iyi para aslında

Doğru bir hamle yapılsa 7-8 milyonda iyi para

Senelerdir 10-20 milyon bazında transferler yapıyoruz küçümsenecek rakamlar değiller,politika yanlış sadece

Yerine Trezeguet gibi sacmasapan transferler yapilacaksa satilmasini istemem acikcasi. Trezeguet iyidir kötüdür orasinda degilim ben, beni delirten Kasimpasa nin 2 Milyona aldigi adama daha 1 ay gecmeden 5 Milyon ödemeyi kabullenmemiz. Olmaz böyle birsey, parayi cöpe atmak bu resmen.

Dedigine katiliyorum bence de az para degil 7-8. O paraya Rodriguez den daha genc daha iyi futbolcu bulmak cok da zor degil acikcasi, alt ligler göz önünde bulunmayan ligler orada kum gibi yetenekli futbolcular var. Biz hep kolayi secip gözümünün önündeki adamlara sulaniyoruz.

Ben olsam Garry yi satardim 10+/- civari teklif varsa. Öyle vazgecilmeyecek bir oyuncu oldugunu düsünmüyorum, ki bu sezonki performansinin devamini getirebileceginden de bayagi süphe duyuyorum. Millet CL de cosarsa 30-40' satariz falan diyor da ben bizim takimi CL icin bu durumda cok yetersiz oldugunu düsünüyorum, iyi takviyeler olmazsa grubu ücüncü tamamlamak icin savasiriz en fazla. Makas cok acildi.

Üst Alt