Gattuso: "Çalhanoğlu'na baktığımda geleceğin Pirlo'sunu görüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gattuso: "Çalhanoğlu'na baktığımda geleceğin Pirlo'sunu görüyorum"

Milan Teknik Direktörü Gennaro Gattuso, Hakan Çalhanoğlu hakkında övgü dolu ifadeler kullandı ve oyuncusunu Andrea Pirlo'ya benzetti.

Serie A'da Torino'ya konuk olacak Milan'da teknik direktör Gennaro Gattuso, bu maç öncesi düzenlenen basın toplantısında Hakan Çalhanoğlu ile ilgili övgü dolu ifadeler kullandı ve milli futbolcuya dikkat çeken bir de tavsiyede bulundu.

24 yaşındaki Çalhanoğlu'nun Andrea Pirlo gibi olabileceğini ifade eden İtalyan çalıştırıcı, "Ona baktığımda geleceğin Pirlo'sunu görüyorum" dedi.
"Şutlarını görüyorsunuz. Hakan her şeyi yapabilecek bir yeteneğe sahip" diyen Gattuso, "Pirlo gibi olabilir ama şutlarını bir kapıyı kıracak kadar sert atmalı" şeklinde konuştu.

Goal

kirpi yavrusunu " ne kadar yumuşaksın" diye severmiş :)
kazık yedi transferden itekleyecek birilerine yol yapıyor ama yemezler :)

Al bir de şununla bak:

g%C3%B6zl%C3%BCk%20%C3%A7er%C3%A7evesi.jpg

motivasyonu yerinde iken çok iş yapıyor hakan

gerçi bu bir-çok futbolcu için geçerli
Zlatan gelene kadar bu takımın en önemli oyuncusuydu ve bu sezonun ikinci yarısına kadar en son sadece ilk geldiğinde asıl pozisyonunda oynamıştı...bu sezonda görüldü ki yerinde oynadığı zaman Avrupanın en iyi oyun kurucularından biridir....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Gattuso gibi safi koşan faul yapan çift dalan kavga çıkaran tekniği düşük oyuncunun gözünden
pirloda görülür zidande görülür gayet doğal ama yinede tavisyem
pirlonun maçlarını bir daha izlesin

Üst Alt