Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Sözleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Sözleri

"Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin"

Kendini dilini yazmaktan aciz, her şeyi bilenlere selam olsun.

Niye dalgaya alıyorsun? Bu konularda ciddiyeti bozmamak daha iyi olurdu.

İhrac yemek icin niye zorluyon Fuat?

Komik desen komik değil, amaç nedir Fuat ? Geçenlerde bayram tebriği konusunda da saçma sapan bir mesaj atmıştın, insanların hassas olduğu konularda böyle saçma sapan mesajlar atınca ne oluyor neyi başarmış oluyorsun.

bir sebebi yok

A42q8KaCcAEl4MV.jpg:large

Bana göre en muhteşem sözü bu Gazi'nin.

Fuat ne halt yedin yine? Geçen şu trafik kazası konusunda, bugün tepkilere bakılır ise burada. Eğer Atatürk hakkında olumsuz bişey yazdın ise, bundan önce bir kaç tane örümcek beyinlilere söylediğim gibi, cebinizde ki kimliğe bakın, orada yazan Türkiye Cumhuriyeti yazısından utanmıyorsanız bir daha Atatürkü, o zaman bu ülke için şehit askerlerimizi ve elinde ki son aşı bile askerimize veren Analarımızı ağzınıza almayın. Bak bu konuda çok hassasım, geyik muhabbetine bile tahammülüm yok.

Son düzenleme:
Fuat boş boş konuşma. Şu konunun altında saçma sapan şeyler yazıyorsun. Gelmişin birde laf ebeliği yapıyorsun.

devam et boş yapma

İstediğin konuyu seçmekte özgürsün, ama değerler hakkında dalga geçmezsen iyi olur.

k

Fuat ne halt yedin yine? Geçen şu trafik kazası konusunda, bugün tepkilere bakılır ise burada. Eğer Atatürk hakkında olumsuz bişey yazdın ise, bundan önce bir kaç tane örümcek beyinlilere söylediğim gibi, cebinizde ki kimliğe bakın, orada yazan Türkiye Cumhuriyeti yazısından utanmıyorsanız bir daha Atatürkü, o zaman bu ülke için şehit askerlerimizi ve elinde ki son aşı bile askerimize veren Analarımızı ağzınıza almayın. Bak bu konuda çok hassasım, geyik muhabbetine bile tahammülüm yok.

olumsuz bir şey değildi ya

Türk çocuğu, artık arap çölleri için kanını dökmeyecektir.

Mustafa Kemal Atatürk (1930)

Kaynak: Mahmut Esat Bozkurt - Atatürk Ihtilali (1940)

Ayakları yürüyecekleri yola alışıp,

Gidecekleri yeri öğreninceye kadar

Milletimin elinden tutacağım.

Bu gerçekleştiği gün vazifem bitmiş olacak..

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek." Başbuğ ATATÜRK

3 mayıs Türkçülük günümüz kutlu olsun.

Üst Alt