Gaziantep'te Terör Saldırısı: 50 Ölü, 94 Yaralı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gaziantep'te Terör Saldırısı: 50 Ölü, 94 Yaralı

Şu konuda bile gereksiz tartışmalarla birbirinizi yiyorsunuz yazıklar olsun.O arkadaşların hiç biri artık bu bölümü göremeyecek birazdan teker teker yetkilerini alıyorum hiç bir yöneticiye gidip yetki istemesinler boşuna.

Gezidekiler de 15 Temmuz'da dışarıdakiler de haklı bir davada dışarı çıkıp canları pahasına direnmişlerdir, gün birlik beraberlik günü deyip ikisinden birine laf atıp hor görenlerin de Allah belasını versin. Bu tür olayları artık kanıksamıza yol açanların yani bunları engelleyemeyenlerin ve yüzsüzce istifa etmeyenlerin ben bir vatandaş olarak onlara hakkımı helal etmiyorum.

Ne zaman birbirimiz için üzülmeyi öğrenir ama ları bir kenara bırakırız o zaman bu ülke birlikte yaşamayı öğrenir

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muz cumhuriyetine döndük. Ülkede her an her şey olabiliyor. Terörün ve teröristin her türlüsünün Allah belasını versin!

Yalnız siyasilerin de kınamaktan daha fazlasını yapmaları gerek. Kınayarak, lanetleyerek terör bitmiyor ne yazık ki..

Muz cumhuriyetine döndük. Ülkede her an her şey olabiliyor. Terörün ve teröristin her türlüsünün Allah belasını versin!

Yalnız siyasilerin de kınamaktan daha fazlasını yapmaları gerek. Kınayarak, lanetleyerek terör bitmiyor ne yazık ki..
Bitmesi işlerine gelmiyor bence kaos ne güzel istedikleri gibi at koşturuyorlar hatta bu gibi olaylar olsa da ohali uzatsak diye hayal kuruyorlardır

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt