Gazişehir Gaziantep, Süper Lig'e Yükseldi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Umarim oyle olur ama daha bu seneki playoff Osmanli macinda dolmayan stad seneye onemli 3 buyukler maci disinda zor yari dolar. Uc buyuklere karsi belki 4'te 3'u dolabilir. Oysa Antep kocaman kent rahatlikla Bursa kadar doldurabilmeliler stadi
Hicbir zaman dolmaz. Fenerbahce gaziantepspor 4-3 biten mactan sonra Antepde stad istisnalar haricinde hic dolmadi. Halbuki oncesinde her zaman dolardi

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hicbir zaman dolmaz. Fenerbahce gaziantepspor 4-3 biten mactan sonra Antepde stad istisnalar haricinde hic dolmadi. Halbuki oncesinde her zaman dolardi

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O maçla alakası var mıdır bilmem ama çok boş oluyordu stad kaç milyonluk şehir nasıl kimse gelmez diyordum kıymetini anlamışlarsa artık ciddi taraftar gelir.

Hatayı tutan arkadaşlarıma geçmiş olsun diyorum, siz cıksaysınız da sevinecektin inanın. Ama biz gerçekten çok emek ve para harcadık bu takıma 2 yıldır. Gaziantepspor'un başına gelenler bizi futboldan soğutmuştu ama Büyük başkan şehri de takımı da toparladı.

Superlige renk katacağız göreceksiniz.

Ayrıca artık çok rica edeceğim gaziantepspor fener e maçı saati muhabbetlerini Gazişehir için yapmayın. Gaziantepspor amatöre düşecek sonra sa tarih olacak.

Şu anki yönetim dürüst insanlardan oluşuyor.

Şehrimiz Türkiyenin nüfusuyla sanayisiyle en büyük ve potansiyelli şehirlerinin başında geliyor. Ama coğrafi konumunu nedeniyle çok göç almıştık doğu illerinden, üstüne sureyeliler de doluştu. Superligte olmamız başta genç nüfusumuz olmak üzere tüm gerçek Gazianteplileri çok mutlu edecek ve yeniden birleşme ve kaynaşma sağlayacak. Bölgenin en kritik ve en önemli şehiriyiz buna tüm ülkenin ihtiyacı vardı bence.

Memleketime hayırlı uğurlu olsun.

Bir dip not: Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarının yanında çok sönük kaldı superlige çıkışımızın kutlamaları. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. (Başka şehirler de konya erzurum 22. Şampiyonluk kutlamalarımız da taraftarımıza o şehrin taraftarları saldırmıştı. Bu yüzden bunu belirtmek istedim.)

Hayırlısı

Hoşgelmişler umarım Ankaragücü gibi tarafsız kalmayı başarabilirler ya da bizden yana olmayı :D

Kebapçı Selo tayfası olan Hatayspor'un çıkmamasına pek tabi ki sevindim

Seneye düşmesini istediğim takımlar aşağı yukarı belli oldu. Evkur Yeni Malatyaspor, Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü( Allah’ım takımların isimlerinden bokluk akıyor. Nerede Gaziantepspor, nerede Malatyaspor?) bir de Başakşehir’in düşmesini isterim ama imkansız gördüğüm için ya Kasımpaşa ya da Çaykur Rizespor düşsün. Çıkacaklar da Bursaspor, Altay, Eskişehirspor veya Hatayspor olsun. Çok mu şey istiyorum renktaşlar?

D74LYqbW4AAPHfu.jpg

D74LZGZWwAAUVjX.jpg

D74LZGYXYAEGVrS.jpg

Gazişehir çıktığına göre şunu söyleyebilirim.. Ligde rahatlıkla kalıcı olurlar. Para sorunu yok, şehir büyük, belediye de destekliyor zaten. Stad desen 36.000 kişilik yepyeni stad.

Takımın borcu da sanırım yok. Çok ciddi hatalar yapmazlarsa her sene ilk 8'e oynayan bir takım olurlar.

Üst Alt