Gedson Fernandes Galatasaray'da Kalmak İstemiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gedson Fernandes Galatasaray'da Kalmak İstemiyor

Gedson Fernandes önümüzdeki sezon Galatasaray'da kalmayacak.
22 yaşındaki orta saha oyuncusu sezon sonuna kadar Benfica'dan Galatasaray'a kiralanmıştı.
Oyuncu gelecek sezon Galatasaray'da kalmak istemiyor.

2 yıl top oynamayan adam için telefonda yalvardık, bize kiralayın diye. Yani, yalvaran belli.

Yalvardığı yetmedi bir de opsiyon koydurdu çok sevdiği, saydığı Rui Costa. Adam her maç ilk 11 çıktı sahaya. Ne kadar kötü oynarsa oynasın 11 çıkıyor. Çünkü bunun sözü verilmiş, bunun sözleşmesi yapılmış.

Burası futbol kulübü değil çünku, futbolcu esirgeme kurumu.

Ha bu arada kendisine sorarsanız 'Gassaray takımı bu!' kimseye boyun eğmez, elaleme yarayacak diye hareket etmez, pes etmez, vazgeçmez..

Hasan Kartal ve Bülent Uygun'a boyun eğdik, Benfica'ya yaradık, en son Hatay maçında Yedlinin ayağı kırılmış yanında duran 1 futbolcu bile yok; pes etmişiz.. kısaca vazgeçmişiz.

Babel sarı kart yerse cezalı duruma düşeceğini biliyor, adam orada kamikaze gibi herife dalıyor. Resmen kırmızı yemek için daldı. Sonra da Göztepe maçında forvetim yok diye tuhaf ağız burun hareketleriyle serzenişte bulunursun bugün. Çiftliğini sahip çık ozaman! Marcao keza öyle. Kaç kere gereksiz sarı kart yiyip cezalı duruma düştü bu oyuncular! Disiplini zerre sağlayamıyorsun. Ceza diye bir şey bilmezsin.

Anca antrenmanda 'Bravoo.. bravooo! Bravo Gedson' Devam devam devam, bravoo mavi takım!'

Valla Galatasaray tam bir dışı seni içi beni yakar modunda.

Biz gördüklerimizden dolayı midemiz bulanıyor. İçerde Allah bilir neler oluyor ve adam gitmek istiyor.

Mabattan uydurulma haberlerde bu sabah.
Ha gerçek olsa bile haklılık payı da yok değil adam İngiltere'den buraya düştü, gerizekalı dolu ingiliz futbolunda kendisine illaki bir keko takım bulabilir.
Ne yalan söyleyeyim ben olsam bende bu imkan varken kalmak istemezdim.

Çıkıp bunu akşam maçtan sonra canlı yayından açıklasa, hafta yine ilk 11 çıkar.

Rui Costa-Terim dostluğu bu.

Tabi ki sözleşmesine konulan oynama zorunluluğu maddesinden bahsediyorum.

Üst Alt