Gedson: "Gelmeyi çok istedim ama beni almadılar" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gedson: "Gelmeyi çok istedim ama beni almadılar"

Gedson'la Icardi'yi yada Rashica'yi karsilastirmak yanlis bence. Gedson Benfice'da fazla bir kazanmiyordu ve sozlesmesini uzatmadigi icin oynatilmiyordu. Galatasaray'a transfer olmak istiyordu, Galatasaray almayinca kendi gelecegini dusunup en cok para veren kulube gitti.

Dışardaki görüntülerine bakıp bunu söylemek çok ama çok yanlış.Serdar Aziz'i taraftar nasıl seviyordu,bayrak adam geleceğin kaptanı deniyordu o adam gitti Fb'ye.Şartlar oluşursa,Icardi de gidebilir Rashica da.Herkes gidebilir sadece bu ikili değil.Bunlar profesyonel adamlar,taraftar veya amatör değiller.
Serdar Aziz olayı çok başka hocam. O adam mesela hangi takımlı Galatasarayli olmadığı kesin. Türk oyuncular duygusaldır bazende paragöz. Ama Icardi den bahs ediyorsak Galatasaray i kendi tercih etmiş bir adam ve istese daha fazlasını alabilecekken. Icardi için bu yoruma katılmıyorum çünkü daha farklı yaşayan biri ve Galatasaray i baya sahiplenmiş bu taraftar ile mutluyken fenere gideceğini aslaa ama asla düşünmüyorum. Rashica için bilmiyorum yani dediğin olabilir ama belki olabilir yani ayrica Galatasaray i çok seviyo bilemiyorum. Ama farklı olanlarda var Rodriguez mesela oda Galatasarayi cok severdi güya ama gitti fenere. Gomis gitmedi mesela. Bir ara fener onada sulanmisti yanlis hatirlamiyosam İcardi çok yüksek ihtimal gitmez ama rashica bilmiyorum. Bence tabi

Serdar Aziz olayı çok başka hocam. O adam mesela hangi takımlı Galatasarayli olmadığı kesin. Türk oyuncular duygusaldır bazende paragöz. Ama Icardi den bahs ediyorsak Galatasaray i kendi tercih etmiş bir adam ve istese daha fazlasını alabilecekken. Icardi için bu yoruma katılmıyorum çünkü daha farklı yaşayan biri ve Galatasaray i baya sahiplenmiş bu taraftar ile mutluyken fenere gideceğini aslaa ama asla düşünmüyorum. Rashica için bilmiyorum yani dediğin olabilir ama belki olabilir yani ayrica Galatasaray i çok seviyo bilemiyorum. Ama farklı olanlarda var Rodriguez mesela oda Galatasarayi cok severdi güya ama gitti fenere. Gomis gitmedi mesela. Bir ara fener onada sulanmisti yanlis hatirlamiyosam İcardi çok yüksek ihtimal gitmez ama rashica bilmiyorum. Bence tabi

Katılmıyorum sayın vekilim,seçim çalışmalarınızda size başarılar diliyorum

80e453cded1d68a7729eb13aab1dd81e.jpg

Şimdi bunun % kaçı Beşiktaş'ın , % kaçı Benfica'nın,

üçüncü büyükte oynamak istemediğim için Galatasaray'a dönmek istedim" diye açıklama yapsın, alak.

Üst Alt