Gedson'un Sözleşme Durumu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gedson'un Sözleşme Durumu

Net olarak:

Benfica, Gedsonun sozlesmesine 2025'e kadar uzatti.

Besiktas, Gedsonun Yuzde 50% hakkina sahip 2025 kadar.

Gedsonun tapusu hala Benficada.

Besiktas su gune kadar, Benficya 0 odeme yapmis.

Ozet olarak: 30 Haziran 2025'e kadar butun sozlesme ve madde haklari Benfica'da.

Ozel Madde:

Benfica ve Besiktasin arasinda, ''Eger 10 miljon Euro ve ustu teklif gelirse, Besiktasin hic bir soz hakki yok''. Yani, eger Benficaya 10M Cash paraya ikna edersen, Besiktas 1,5m euro alip, Gedsonu, baska kulube satmak zorunda.

Fenerbahce devreye girmis:

4-2 Rize macina kadar, Fenerbahce devreye girmis, ve anlasmis, ama sonra Taliscaya donmusler.

KAYNAK:

Tansel Tasanlar

Video:

01:17:00

Basliyor.

valla onu bunu bilmemde gündeme taşınırsa bu konu çat diye net şekilde ya bitirilmeli ya ilgilenmiyoruz falan diye nokta konmalı.

2 trasnfer penceserinde ilk gününden son gününe kafalar yendi bu hususta.

Arkadaşlar Dursun Özbek'in Terim'i tekzib etmesi ve Erden Timur'u açıklamasıyla kendsine karşı biraz daha yumuşamış bulunuyorum. Eğer @Hakan Motz renkdaşımızın dediği gibi böyle bir imkan mevcutsa tüm renkdaşlarımı Gedson seferberliğine davet ediyorum. Buradan yangın yaparak Gedson ve Beka Beka'nın alınmasını ve ortasaha göbeğinin evladiyelik olarak çağ atlamasının önünü açmaya çalışalım. Bu ikiliyi Erden Timur sponsorluğunda getirecekse geçmişteki tüm falsolarına rağmen ben Özbek'e tamam derim. Gedson kırmızı çizgimizdir.

Üst Alt