Gel Vefasız, Gel Vicdansız, Çağırmazdım Acil Olmasa | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gel Vefasız, Gel Vicdansız, Çağırmazdım Acil Olmasa

Evet beyler uzun uzun yazmadan direkt konuya girecegim. Eski kulüp baskanimiz Ünal Aysal'in dönemini hepimiz cok iyi hatirliyoruz bu yüzden bu konuda da fazla konusmaya gerek yok.

Aysal döneminde bu adami yerden yere vuranlar nedense son 1 senedir Dursun Özbek profilinde bir "baskani" hic bir sekilde elestirmiyor. Kisacasi o dönemde Aysali elestirirken hatta yerden yere vururken gözlerinden atesler fiskiran agizlarindan salyalar akan o arkadaslar simdi nerede acaba cok merak ediyorum.

Iki baskani kiyaslamaya gerek yok cünkü akli basinda olan bir insan bu iki adamin kiyaslanacak bir yani olmadigini görecektir cünkü Dursun Özbek'in hic bir sekilde bir baskan profili olmayan bir insan oldugunu az cok görebilmek mümkündür. Ben aslinda eskiler ile yasamaya, eski seyleri tekrardan denemeye karsi bir insanim, sirf bu yüzden de mesela Terim'in her defasinda yeniden gelmesine karsi cikiyorum (tek neden bu degil tabi ki).

Aysal'in ilerleyen yasina ragmen ben kendisini yeniden bu kulüpte baskan olarak görmek isterim cünkü adim gibi eminim ondan daha iyi bir baskan bulabilecegimizi hic bir sekilde düsünmüyorum. Aysali severim ama objektif olmasini biliriz Allah'a sükür, bu yüzden kendisinin kusursuz bir baskan oldugunu da asla savunmuyorum ki savunmadim da ama bu adama yapilanlar hic bir sekilde dogru degil elestirirsin sevmezsin anlarim her türlü ama bu adama neler denildi neler yazildi neler cizildi.

Bunlari hak etti mi? Bu sorunun cevabini sanirim simdi herkes cevaplayabilir su son 1 senedir cektiklerimizi gördükce. Diyenler bosuna dememis arkadas "Gelenler gideni aratir". Evet üsüyoruz cünkü Ünal baskanimi cok ariyoruz bu aralar. Bana katilmayanlar olacaktir saygi duyarim ama ben böyle düsünüyorum siz de bana saygi duyun. Boynumuz dik alnimiz ak gögsümüzü gere gere ortalikta dolasir halden simdiki düstügümüz hallere bir bakin. Utaniyorum ben Dursun gibi bir baskanimizin olmasindan.

Demek istedigim su, Ünal baskanim gel ve kurtar bizi bu sünepe heriflerden. Gel vefasiz gel vicdansiz cagirmazdim ACIL olmasa..

29-08-2013_23-57_1377809838.jpg

Güneşe, yıldızlara sorar seni ararım
Yağmura, bulutlara sorar seni ararım

Yorgunum aramaktan, gördüğüme sormaktan
Dön gel başkanım dön gel

B8mzAQ.jpg

Unal baskanima yapilanlari unutmadik. Bir her devrin adami yalama parator icin Efsane Buyuk Baskan Unal Aysal'a sahip cikmayan ve kulubun gelecegini mahveden armut taraftar grubu Unal Baskanimi asla haketmiyor. Umarim dursun denen armut ölene kadar baskan kalir.

gel baskan. kulüp neden battı? güzelde bir açıklama sun bizlere.

Sen hala battigina inaniyorsan bu senin kit görüsünden kaynaklaniyordur.

Hatirlatmak isterim bu kulüp aldigi son 6 futbolcunun 5 tanesine toplamda 16 Milyon € bonservis ödedi ve verilen maaslar da cabasi. Kimse bana kulüp batti demesin.

Batan kulüp böyle para savuruyor.. Tabi yersen. Ayrica o kadar eminim ki Aysal basimizda olsaydi biz UEFA'dan ceza yemezdik, belki para cezasi yerdik yine ama men yemezdik.

Özbek mi Aysal mı tabiki Aysal. Ama Özbek gidecekse artık Aysal gelmemeli. Başka alternatifler bulunmalı. Galatasaray'ı gerçekten seven ve parasını bu şuursuzlar gibi kullandırtmayacak, kulübün ne kadar büyük olduğunun farkında olan birileri olmalı.

Futboldan, futbolcudan, transferden anlayan yoneticiler lazim.

Aysalin son donemi de berbatti, ayni seyleri tekrar tekrar yazmayalim

Sen hala battigina inaniyorsan bu senin kit görüsünden kaynaklaniyordur.

Hatirlatmak isterim bu kulüp aldigi son 6 futbolcunun 5 tanesine toplamda 16 Milyon € bonservis ödedi ve verilen maaslar da cabasi. Kimse bana kulüp batti demesin.

Batan kulüp böyle para savuruyor.. Tabi yersen. Ayrica o kadar eminim ki Aysal basimizda olsaydi biz UEFA'dan ceza yemezdik, belki para cezasi yerdik yine ama men yemezdik.

evet. uefa'da kit görüslü bir kurum.

Elinde sihirli değnek mi var ? Ne sanıyorsunuz abi siz bu adamları ? Bir çıkarı olmadan gelir mi? Çin'e gitmiş Drogba ve İnter'de kadro dışı kalmış Sneijder'i o dönemin şartlarına göre aldı diye adamı peygamber ilan edeceksiniz nerdeyse. O dönem Sneijder'i alırken, rekabet ettiğimiz kulüp Liverpool'du ve bizim en büyük avantajımız Şampiyonlar Ligi. Şimdi elimizde Avrupa kozu yok ve her futbolcuyu almak zor. Ayrıca uçuk bonservis ve yıllık ücretlerini normalleştiren bizzat Aysal'ın kendisi.

ayselcilerin vizyon dönemleri geçti artık

Elinde sihirli değnek mi var ? Ne sanıyorsunuz abi siz bu adamları ? Bir çıkarı olmadan gelir mi? Çin'e gitmiş Drogba ve İnter'de kadro dışı kalmış Sneijder'i o dönemin şartlarına göre aldı diye adamı peygamber ilan edeceksiniz nerdeyse. O dönem Sneijder'i alırken, rekabet ettiğimiz kulüp Liverpool'du ve bizim en büyük avantajımız Şampiyonlar Ligi. Şimdi elimizde Avrupa kozu yok ve her futbolcuyu almak zor. Ayrıca uçuk bonservis ve yıllık ücretlerini normalleştiren bizzat Aysal'ın kendisi.

Iki uclu boklu değnek

bunlar gercekler.

gercekleri henüz göremeyen kit görüslü arkadaslarda var.

aysal bunlara göre çok büyük adam. maho ağa gibi bi adam işte :D

Son düzenleme:
Üst Alt