"Geleceğin Galatasaray'ı" Projesi Hayata Sokuluyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Geleceğin Galatasaray'ı" Projesi Hayata Sokuluyor!

Fenerbahce´de sisteme karsi böyle bir Proje olsaydi, Aziz Yildirim sinek gibi ezerdi, bir de Fenerbahce box kulübü zorbalari tarafindan yedikleri dayak ile kalirlardi. Bu gibi adimlar güzel ve destekliyorum. Bu gibi adimlarin mümkün olmasi Galatasaray Spor Kulübünün nasil bir demokrasi ve kültür yuvasi oldugunu yeniden göstermistir.

Fenerbahce´de sisteme karsi böyle bir Proje olsaydi, Aziz Yildirim sinek gibi ezerdi, bir de Fenerbahce box kulübü zorbalari tarafindan yedikleri dayak ile kalirlardi. Bu gibi adimlar güzel ve destekliyorum. Bu gibi adimlarin mümkün olmasi Galatasaray Spor Kulübünün nasil bir demokrasi ve kültür yuvasi oldugunu yeniden göstermistir.

Aziz Yıldırım gibi parayı basıp oyuncuları getiren bir başkanımız olsaydı Avrupa'nın devlerinden biri olmuştuk şimdiye.Fenerbahçe'nin loserlığına kurban gitti Aziz Yıldırım öyle veya böyle.

Aziz Yıldırım gibi parayı basıp oyuncuları getiren bir başkanımız olsaydı Avrupa'nın devlerinden biri olmuştuk şimdiye.Fenerbahçe'nin loserlığına kurban gitti Aziz Yıldırım öyle veya böyle.

0000000264223-1.jpg

Esinlendigin eser bu olsa gerek...

Gerçekten ciddi ise Ali Güvenç Kiraz & Yasin Çakmak bu olayda sonsuz destekliyorum
bir kere yıllardır beklediğimiz olay Galatasaray'ı fosillerin elinden kurtarıp genç yöneticilerin önünü açmak
Liseli'ler Divan Kurulu belki olayın önünü kesebilir ama onlarıda düşünmüş adamlar
Liselilerin üyelik sistemine kontenjanına dokunmayacak
Divan Kurulu ise denetleyici bağımsız toplum üst yönetim aklı olarak kalacak

Hani konuşmalarından dinlediğim kadarıyla
İdari Yönetim
Mali Disiplin
Avrupa/Asya gibi pazarlara çıkma
Transferi menajerin elinden alıp scout ekibiyle yapma
İlk iş olarak Sportif Direktör bulunması(Ki Sammer haberlerini bu gencoların yaptırdığını düşünüyorum)
Sürekli olarak sportif başarıyı sağlamamız gerektiğini küçülerek değil giderlerimiz doğrultusunda gelirlerimizi en büyük seviyeye çıkararak kurtuluşun olduğunu

Profesyonellerin yönetmesi gerektiğini
Tüzük değişikliği
Kademeli olarak klübün halka açılması

Savundular ciddi şekilde

Hani

Üst Alt