Gelecekteki Milli Takım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelecekteki Milli Takım

Cevap: Gelecekteki Milli Takım

---------Cenk/Tolga---------

Sabri----Semih---Egemen---Caner/

-----Selçuk/M.Topuz---Nuri-------

Kazım-----Hamit-------Arda

--------Mevlüt/Semih

Caner solbekte facialar yaratır.4-3-3 de sol içde oynarsa daha başarılı olur kanımca. Solda İsmail,Caner ve Ozan olursa çok etkili oluruz diye düşünüyorum.Sağ taraf için emin değilim.Sanırım kimsenin bu maçta umudu yok tek isteğimiz TÜRKİYE milli takımına yakışır bir oyun.

245485_Turkey.jpg

Şu takıma GG77'yi koyduğuma utanıyorum. Onun yerine Sabri ve Arda'nın yerine Selçuk İnan yazıp Emrah'la da yerini değiştirmek gerek.

--------------Onur-------------

G.Gönül-S.Kaya-S.Aziz-İ.Köybaşı

------S.İnan-------N.Şahin-----

------------A.Turan------------

G.Töre------------------B.Yılmaz

-----------M.Demir-------------

Yemişim kontorllü oyunu

Cenk Hakan'ın kopyası derken güldürdün beni açıkcası. :) Benim saydığım isimler yetenekli olanlar milli takımı şuan hakeden değil.

Hakan nasıl 8-0'lık maçta 4 golü elle uzaklaştırmak için çıkıp rakibin önüne düşürmesinden dolayı yemiş olmasına rağmen 4 gün sonra bizimle oynadığınız maçta aynı hakeretten bir gol yiyerek hatalarından ders çıkarmadığını defalarca gösterdiyse Cenk'de kaleyi defalarca terkederek gereksiz çıkışlar ve birçok hata ile bunu gösterdi.

Ama kimse ayranım ekşi demez o da ayrı bir konu.

Atınç'ın yetenek ölçümleriyle Milli Takıma yazdıysan o kadar çok geniş olmalı ki o kadro inanamazsın. Atınç kaç profesyonel maç oynadı da gördünüz kumaşını :) Okan kaç maç oynadı? :) Yapmayın Allah aşkına..

2-3 yil icinde müthis bir havuza sahip olacagimiza inaniyorum. özellikle 2013 deki U20 dünya kupasinin bizim acimizdan cok faydali olacagini düsünüyorum. Muhammed Demirci, Hakan Calhanoglu, Okay Yokuslu ve Ibrahim Yilmaz gibi genc oyuncularin parlayacaktir. belki daha farkli isimler de cikabilir. hali hazirda zaten Nuri, Ekici, Töre, Tosun, Demir, Semih Kaya, Ömer Toprak gibi üst düzey yetenekli oyunculara sahibiz. bu oyunculara baktigim zaman en üst düzeyde teknik ve oyun zekasina sahip homojen bir takimin ortaya cikabilecegini düsünüyorum. özellikle milli takim Avci gibi dogru futbolu oynatmasini bilen biri basa gelirse.

su anki takimda bir cok yetenekli isim olmasina ragmen cok carpik oyuncu grubu göze carpiyor. bir kere teknigi vasat oyuncularin sayisi cok fazla: Servet, Sabri, Burak, Hamit..böyle oyuncularla iyi pas yapmak cok cok zor. Selcuk Inan ve Emre teknik olmalarina ragmen tempolari düsük ve oyun icinde cok kopuk oynuyorlar. Emre de bu yasla ilgili. beklerimiz cok kötü. Hakan Balta bana göre bek bile degil. bindirme yapmayan oyuncuya ben bek demem. GG futboldan zevk almayan bir karektersiz. Sabri'nin de kapasitesi belli.

nerden bakarsam bakayim bu takimda homojen bir yapi yok. oyunu sadece kosmaktan ibaret sanan oyuncularla, güresten ibaret sanan oyuncularla, durarak top yapmaya calisan oyunculardan ortaya cikarilmis sacma sapan bir sentez. Hiddinkin sacma sapan 4-3-3 israri da eklenince sonuc maglum. savunma top cikaramaz, orta saha cakili oynar, forvet ilerde top tutamaz, bütün yük Arda'ya biner. durum bu.

bir cok kez yazdigim gibi bundan sonra iskelet gurbetcilere teslim edilmeli. en azindan belli bir cizgimiz olur. Türkiye den de yetenekli gencler eklenecektir zamanla. ben karamsar degilim gelecek adina. yeterki dogru hamleler yapilsin ve yanlis oyunculardan medet ummayi birakalim. Burak Yilmaz gibi gelip gecici anadolu starlari Türk milli takimini arzulanan hedeflere götürecek kapasitede degil. zaten hersey yolunda giderse bir kac yil sonra böyle oyuncular aday kadroya bile giremeyecek.

volkansız, ardasız , emresiz , gökhansız , servetsiz , selçuk şahinsiz bir kadro olsunda artık nasıl kurulacaksa kurulsun ...

GG ve Ardasız her kadro olur. Adam gibi adamlar gelsin. Gerçekten hakedenler gelsin. Karakterli oyuncualr gelsin.

Volkan-Emre-Arda-Gökhan Gönül-Hamit-Halil-Servet-Hakan için milli takım artık bitirilmeli.

Yeni bir nesil için çalışmalara başlanmalı.

Hepsinin yerini dolduracak adamlar var zaten.

Beşiktaş'ın alt yapısından Necip, Muhammet gibi adamlar var. Bizden Semih-Okan Derici gibi adamlar geliyor.

Burak Yılmaz yeni girdi en az 1 turnuva görür o da.

Kaleci çeşiti zaten çok. Rüştü-Onur-Tolga-Cenk her türlü yeterli olur.

Onur ve Tolga kale için her türlü yeterlidir. Emrenin yerine Apler Potuk Geriye Hasan Ali, Kemal Tokak, Serdar Aziz, Semih Kaya yine ortada Yiğit, Muhammed, Okan, ilerde Cenk özelliklede Muhammed Demir gibi isimler milli takıma katılmalı. Arda konusuna katılmıyorum. İyi bir Arda milli takımda iyi oynar milli takımıda iyi oynatır.

Volkan-Emre-Arda-Gökhan Gönül-Hamit-Halil-Servet-Hakan için milli takım artık bitirilmeli.

Yeni bir nesil için çalışmalara başlanmalı.

Hepsinin yerini dolduracak adamlar var zaten.

Beşiktaş'ın alt yapısından Necip, Muhammet gibi adamlar var. Bizden Semih-Okan Derici gibi adamlar geliyor.

Burak Yılmaz yeni girdi en az 1 turnuva görür o da.

Kaleci çeşiti zaten çok. Rüştü-Onur-Tolga-Cenk her türlü yeterli olur.

Balta konusunda katılmıyorum. Toparladı kendini dahada iyi olacaktır. Yaşı ve stoperde de yeri geldiği zaman görev alabilmesi artısı. Son maçtada sahadaki en iyi isimlerdendi.

Yok o onun iyiliğinden değil takımın kötülüğünden öyle geldi sana ;)

Fark yapmaz. Bu sıralar ben beğeniyorum. Bizdeki oyunuda güzel. Balta topa vurmasını bilen ender oyunculardan. Benim gözümde başka solbek yok kusura bakmasın kimse. Haa bir genç çıkar iyi işler yapar ve sırıtmaz ki bu denenmeli o zaman Balta'yı keserler. Kötü oynamıyor gerçektende. Ve dikkat edin 3.bölgede daha sık görüyoruz artık onu. Bizim son maçlarda da hem pozisyonlarda hemde sıfıra indi.

Üst Alt