Geleneksel 17. GSC Haxball Turnuvası | 22:30-01:00 | Şampiyonlar Belli Oldu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geleneksel 17. GSC Haxball Turnuvası | 22:30-01:00 | Şampiyonlar Belli Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Geleneksel 17. GSC Haxball Turnuvası | 22:30-01:00 | Final Maçı Oynanıyor

Volkan Aslan/Barış Küçükpehlivan/Arda Duman

Şampiyon Takım

Aykut seni ve Gokhanıda tebrik ediyorum.

Yasin sana gelince bir daha bu forumda oyun oynayamayacaksın sen.

Cevap: Geleneksel 17. GSC Haxball Turnuvası | 22:30-01:00 | Final Maçı Oynanıyor

Yasin gene mi bıraktı :D

Şampiyonlara tebrikler.

zaten 4-0 dı ben maçların 4 golde biteceğini sanıyordum çıktım çeyrek ve yarı finaldede 4 goldü o yüzden finalide öyle düşündüm baktım 4. golü yedik çıktım yani sırf bir oyun için 2D boyutlu bir oyun için tehdit gibi laflar ayıp olmuyormu renkdaş ?

zaten 4-0 dı ben maçların 4 golde biteceğini sanıyordum çıktım çeyrek ve yarı finaldede 4 goldü o yüzden finalide öyle düşündüm baktım 4. golü yedik çıktım yani sırf bir oyun için 2D boyutlu bir oyun için tehdit gibi laflar ayıp olmuyormu renkdaş ?

Daha önceden de finale çıktınız oyunun kurallarını biliyorsunuz bence olmadı bu.

Senin yaptığın ayıp olmuyor mu ? Bu kaç oldu ?

Özellikle yazdım final 5te bitiyor diye.

rakibi tebrik edip çıkabilirdin en azından

Cevap: Geleneksel 17. GSC Haxball Turnuvası | 22:30-01:00 | Şampiyonlar Belli Oldu

yenilmenin vermiş olduğu o büyük hazeyan içinde ki acı dolu tarif edilemez duyguları yaşayan yasin renkdaşımıza bi haxballı çok görmeyin beyler

yasin rdaş sende aç bi soda iç şöyle soğuk soğuk iyi gelir

Cevap: Geleneksel 17. GSC Haxball Turnuvası | 22:30-01:00 | Şampiyonlar Belli Oldu

Şampiyona tekrar tebrikler.

Katılan ve sonuna kadar oynayan herkese teşekkürler.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt