Geleneksel 2. GSC Haxball Turnuvası | Şampiyonlar Belli Oldu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geleneksel 2. GSC Haxball Turnuvası | Şampiyonlar Belli Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Geleneksel 2. GSC Haxball Turnuvası | Eşleşmeler Belli Oldu | 22:00-01:00

play off kuralını federasyon nezdine taşımayı düşünüyorum

finalden sonra kupayı alan belli olduktan sonra süper mega final babında son 2 takımın oyuncuları 6 kişi teke tek vs. kapışabilir

Cevap: Geleneksel 2. GSC Haxball Turnuvası | Eşleşmeler Belli Oldu | 22:00-01:00

beyler resmi haxball başlıgına link atıyorum isteyenler gelsin oynayalım

Olmazsa bu gece diğer hax başlığında kendi aramızda resmi olmayan bir turnuva düzenleriz :)

play off kuralını federasyon nezdine taşımayı düşünüyorum

finalden sonra kupayı alan belli olduktan sonra süper mega final babında son 2 takımın oyuncuları 6 kişi teke tek vs. kapışabilir

final maci bittikten sonra istersek karariz takimlari yapariz maclar:)

Maçlar çok zevkli oluyor 3 - 1 yenilmemize rağmen keyif aldım , önümüzdeki turnuvayı sabırsızlıkla bekliyorum.Bu sefer yedeklerden değilde AS olarak çıkarım sahaya inşallah :)

Oh Sercolar süpüryor resmen:eek:

FINAL big saha- 20 Dakika-5 atan kazanir

Arda Deniz, Cafer F. Can, Murat Kara - Sercan Horozcu , Azad SADAGANI , Alper Önal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt