Geleneksel 5. GSC Haxball Turnuvası | Şampiyonlar Belli Oldu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
images



Geleneksel 4. GSC Haxball Turnuvasıni kazanan takimi ( Ahmet Ulukırlı, Melih Açıkgöz, Berk Kaya ) tebrik ederek konuyu aciyorum.



Kurallar;



1- Maclar, katilimlar bittikten sonra hemen baslayacaktir.

2- 3 vs 3 seklinde, big sahada, ilk tur maclari 10 dakika sure ve 4 e ulasan kazanacaktir. Yari final maclari 15 dakika-4 de biter, final ise 20 dakika-5 de biter.. beraberlik halinde bir mac daha yapilacak

3- Toplam 8 takim yani 24 kisi katilacak. Kalan kisiler yedekte olup son anda isi cikan kisilerin yerine alinacaktir. macin ertelenmesi gibi bir durum yoktur.Turnuva bu gece bitecektir. bu yuzden onumuzdeki 2 saat icinde online olmayacaklar katilmasin lutfen.

4- Eslesmeler ve takimlar kura sonucuyla belirlenecektir.

5-Cok iyi bilen 8 kisi seri basi olarak herbiri bir takima gececek ve kalan 16 kisi kurayla bu kisilerle takim arkadasi olacaktir.Buradaki amac takimlari dengelemek ve cekismeli eslesmeler olmasini saglamak.



Katilanlar;



1-Arda Deniz

2-Ahmet Ulukırlı

3-Melih Açıkgöz

4-Fatih Can

5-Emre Çakır

6-Cenk Yelkenci

7-Alper Önal

8-Barış Küçükpehlivan

9-Aykut Aykıl

10-Çağlar Çelik

11-Umut Sezer

12-Arif Ulu

13-Murat Kara

14-Mustafa Yavuz

15-Abdullah Turan

16-Metin Eren

17-Ömer Yılmaz

18-Ergün Bilen

19-Doğukan Tek

20-Oğulcan Acar

21-Onur Özkök

22-Onur Arslan

23-Uğur Öztürk

24-Gökhan Kim



Yedekler;



1-Tolga Aybakan

2-Berat Yesir



Takimlar



1-Ahmet Ulukırlı, Mustafa Yavuz, Doğukan Tek

2-Alper Önal, Arda Deniz, Cenk Yelkenci

3-Aykut Aykıl, Ergün Bilen, Barış Küçükpehlivan

4-Çağlar Çelik, Fatih Can, Onur Özkök

5-Murat Kara, Abdullah Turan, Umut Sezer

6-Emre Çakır, Onur Arslan, Melih Açıkgöz

7-Uğur Öztürk, Metin Eren, Ömer Yılmaz

8-Gökhan Kim, Arif Ulu, Oğulcan Acar



Caps;





Eslesmeler;



ILK TUR big saha - 10 dakika - 4 atan kazanir



Murat Kara, Abdullah Turan, Umut Sezer 2-1 Emre Çakır, Onur Arslan, Melih Açıkgöz

Ahmet Ulukırlı, Mustafa Yavuz, Doğukan Tek 4-1 Alper Önal, Arda Deniz, Cenk Yelkenci ( ilk mac 0-0, ikinci mac 3-3)

Çağlar Çelik, Fatih Can( Cenk Yelkenci oynadi), Onur Özkök 4-0 Uğur Öztürk, Metin Eren, Ömer Yılmaz

Gökhan Kim, Arif Ulu, Oğulcan Acar 2-4 Aykut Aykıl,(Tolga Aybakan yedeklerden) Barış Küçükpehlivan



caps;





YARI FINAL big saha - 15 dakika - 4 atan kazanir



Ahmet Ulukırlı, Mustafa Yavuz, Doğukan Tek 4-1 Aykut Aykıl, Tolga Aybakan, Barış Küçükpehlivan

Murat Kara, Abdullah Turan, Umut Sezer 1-0 Çağlar Çelik, Berat Yesir(yedeklerden), Onur Özkök



caps;





FINAL big saha - 20 dakika - 5 atan kazanir



Ahmet Ulukırlı, Mustafa Yavuz, Doğukan Tek 1-5 Murat Kara, Abdullah Turan, Umut Sezer
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt