Gelmiş Geçmiş En İyi Frikikçi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelmiş Geçmiş En İyi Frikikçi

bence:

74934_604436209614124_471394063_n.jpg

frikik degil ama en sevdigim gollerinden biri

[media]https://www.youtube.com/watch?v=n0ONxxDf4hI[/media]

Juninho,müthisti duran toplarda,mesafe farketmeksizin öyle bir vurus teknigi vardı ki adamın,cok istedim bizde görmeyi,transferi de gerceklesecekti o malum sulu derbi olmazsa,parcalı icinde görebilseydik keske bu adamı...

Chilavert ve Ceni'den de bahsetmek lazım, listede olmalarına o kadar gerek yok da kral adamlar :ka21:

aslinda daha eklicektim ama anket sinirimi var bilmiyom SIK ekleme butonu kayboldu biraz ekleyince. Admin ekleyebiliyosa iki adam eklesende biraz rekabet gelse. simdi herkes Juninho le brésilien lehinde oy kullaninca ortada rekabet kalmadi. Hagi'de siklarda olmasina ragmen

Juninho. Adam 16-26-36 vs. metre mesafe tanimazsizin vuruyordu.

Lyonda efsane olmustur kendisi. Yanilmiyorsam Juninhonun geldigi sezondan itibaren 8 senede 7 kere sampiyon olmuslardi.

Bir ara milli takimda Brezilyada frikikigin basina kac adam geciyordu. Juninho - Ronaldinho - Carlos :D

aslinda daha eklicektim ama anket sinirimi var bilmiyom SIK ekleme butonu kayboldu biraz ekleyince. Admin ekleyebiliyosa iki adam eklesende biraz rekabet gelse. simdi herkes Juninho le brésilien lehinde oy kullaninca ortada rekabet kalmadi. Hagi'de siklarda olmasina ragmen

Eklersek oylar sıfırlanabilir, galiba eski forum sisteminde öyleydi de şimdi öyle olmayabilir gerçi. :D Gerek yok ya, Juninho alır zaten :asd2:

Üst Alt