# Gelson Fernandes


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray orta saha oyuncusunu İngiltere'de buldu.haber_ic_157204.jpg


Yönetici Haldun Üstünel'in, Manchester City'nin genç ve yüksek potansiyel vaat ettiğine inanılan futbolusu Gelson Fernandes için Ada'ya yönlendiği ve İngiliz kulübüyle masaya oturmaya hazırlandığı vurgulanıyır. Valencia'da forma giyen Manuel Fernandes'in kuzeni olan Gelson, City'nin son dönemde yaptığı dev bütçeli transfer atılımlarının ardından ilk onbirde yer bulmakta zorlanmaya başlamıştı.GAZETE HABERTÜRK
 
Cevap: # Gelson Fernandesgelson fernandes...size burada 2 haftadır söylüyorum! gelson fernandes kardeşim,bu kadar!

rahat oLun
 
Cevap: # Gelson FernandesOlur olur süper olur:D Ama böyle bir oyuncu gelirse Mehmet Topal gönderilir gibime geliyor çok fazla orta saha oyuncusu birikti.
 
Cevap: # Gelson Fernandes12 Temmuz da Keita imza atana kadar başka transfer olsa bile acıklanacagını sanmıyorum.
 
Cevap: # Gelson FernandesGelson Fernandes ortasaha merkez oyuncusu. Yani gelirse Topal'ın gitmesine gerek yok.
 
Cevap: # Gelson Fernandesİyi transfer olur. 5 milyon euro civarında. Üstünel İsviçre'de ise bunu almaya gitmiş olabilir, neden olmasın? Gerçi ben Philip Degen için gitmiş olabileceğini düşünüyorum.
 
Cevap: # Gelson FernandesMadem böyle bir söylenti var tam bir künye ve kariyer raporunu paylaşsanız biraz bilgimiz olurdu sonra böylesi adamlar alınınca kimdir bu diye hayıflanıyoruz,maksat detaylı bilgimiz olsun böylesi oyuncular hakkında.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt