Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav: "Galatasaray'ı yeneceğiz, yeter ki Halis hoca bizi ezdirmesin" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
a0fac439964f4cd0971b191fc0d07da8.jpg

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav, Galatasaray maçı öncesi gündeme dair açıklamalarda yaptı.

"Galatasaray'ı Yeneceğiz"

Başkan Cavcav, Galatasaray maçı öncesi iddialı konuştu;

"Şimdi önümüzde Galatasaray maçımız var. Hatayspor karşılaşmasından sonra iki günlük antrenmanla İstanbul’a gidiyoruz. Futbolcularımız maça kısa zamanda hazırlandı. Beşiktaş’ı yendik, Alanyaspor’u, Hatayspor’u yendik. Futbolcularımıza son maçlardaki hırsları, azimleri için bir kez daha teşekkür ediyorum. Onlarda bu azim ve hırs varken sonunda kazanan hep biz oluruz. Galatasaray’ı da yeneceğiz. Yeter ki son ana kadar mücadeleyi bırakmayalım, yeter ki coşkumuzu kaybetmeyelim. Evet, İstanbul güzeldir ama Ankaralılar için İstanbul’dan dönmek güzeldir, 3 puanla dönmek ise en güzelidir. Galatasaray’ı yenerek hatıralarımıza mutlu bir Ankara dönüş yolculuğu daha eklemek istiyoruz."

Gençlerbirliği başkanı, hakemler hakkında yapılan yorumlar ile ilgili de konuştu.
"Her hafta açıklandıktan sonra hakemlerimizle ilgili türlü imalar, yorumlar yapılıyor. Canımızın çok yanmasına rağmen biz hakemlerimize güvenmeye devam ediyoruz. Galatasaray maçımıza atanan Halis Hoca ile ilgili de söylenenleri duyuyorum, okuyorum ve üzülüyorum. Halis hoca bizi Galatasaray'a ezdirmesin, bizi Galatasaray’a “ezdireceğine” inanmıyorum."

Galatasaray, Süper Lig'in 18. haftasında yarın sahasında Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek. Türk Telekom Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak maçı, hakem Halis Özkahya yönetecek.

Haberler

Yavsaklar bize geldi mi hırs küpü fenere geldi mi yenilsekte olur açıklaması yapıp duruyorlar.
Ulan sırf şu pis düzen için bile insan az kinlenir de muazzam bir takım oluşturur.
Gün geçtikçe daha bir kinleniyorum yönetimle teknik ekibe.
Enerjiniz yokmuş gibi içalışacaksınız kardeşim başka çaresi yok

Yavsaklar bize geldi mi hırs küpü fenere geldi mi yenilsekte olur açıklaması yapıp duruyorlar.
Ulan sırf şu pis düzen için bile insan az kinlenir de muazzam bir takım oluşturur.
Gün geçtikçe daha bir kinleniyorum yönetimle teknik ekibe.
Enerjiniz yokmuş gibi içalışacaksınız kardeşim başka çaresi yok
fenerden 5 yiyip bize oynayacaklar tabiki

Adamlara kızmaya gerek yok kulübünü savunuyor bizimkiler hangi maç öncesinde yada sonrasında böyle birşey yaptı fener her maç öncesinde sonrasında yöneticisi konuşuyor koruyor takımını bizde 1 tane yürekli insan yok

Üst Alt