Gençlerbirliği Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerbirliği Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu

Kadıköy'de Belhanda Leminasız oynuyorsa Türk Telekom'da Gençlere karşı Emre Leminasız oynar, hatalı 11 olduğunu düşünüyorum umarım sorun yaşamayız.

"Hoca Lemina’nın yokluğunda sertlik eksikliğini kadıköyde olduğu gibi 3’lü orta sahayla kapatmak istiyor. Emre Akbaba oynadığı zaman 2.forvet gibi oynuyor. O yüzden kesti."

Durun yahu cildirmayin adam taylanda hazır halde tutmak istiyor emre zaten hazır oyuncu her an skor katkısı yapabilir ama Taylan da bizim için önemli oyuncu

demek ki registalı 433 ile devam ediyoruz. taylan'ın da şu sezonda katkısının, izinin olmasını isterim. iyi oldu oynaması.

emre'nin pek savunma yardımı olmadığı doğru ama taylan bunu yapabilir mi o da soru işareti.

lemina'nın yokluğundan ötürü iyi kötü tutturduğumuz yapıyı bozmak zorunda kalıyoruz.

Emre acilen ikinci bolgede top oynamayi ogrenmesi gerek, ikili mucadelede agresifligini arttirmasi gerek

Biz Fenermiyiz 7 yil yuruye yuruye oynayan Alex’e, 10 kisi oynamaya katlanalim

Emrenin oynamasını bekliyordum şaşırdım açıkçası.Kendi sahamızda oynuyoruz ve hücum oynayacağız ki Emre de hücum oynadığımız maçlarda çok kritik işler yapıyor.Taylan oynuyorsa eğer mutlaka forvet koşuları yapmalı yoksa skor bulmakta zorlanabiliriz.Falcao ve Onyekuru dışında gol bölgelerine girecek gol vuruşu yapacak adamımız yok.Emre bu anlamda önemli rol oynuyordu defansif katkısı düşük olsa da.

Seri - Ömer - Akbaba olsa tüm defansif yük Ömer'e kalıcaktı Lemina olsa neyse Ömer kaldıramaz bu yükü kendi sahanda da olsan rakibi küçümsersen başına bela alırsın.

Üst Alt