Gençlerimiz | Kiradaki Geleceğimiz


Alt yapıdan kiraya verdiğimiz futbolcularımız:

Eskişehirspor:

Oğuz SabankayAnkaragücü:

Anıl KaraerGaziantep Büyükşehir Belediyespor:

Efecan Karaca,

Cihan Can,

Cafercan Aksu,

Mülayim Erdem,

Uğur ErdoğanSakaryaspor:

Özgürcan ÖzcanBeylerbeyi:

Serdar Kesci,

Soner Cihan,

Erkan Ferin,

İlker Cihan,

Volkan Bekçi,

Fatih Sercan Ekinci,

Gür Ege Gürel,

Mehmet Düz,

Eray Fırat,

Uğur Demirok

Irfan Basaran

Firat KocaogluDiyarbakırspor

Erhan ŞentürkErzincanspor:

Halil Ibrahim Yüksel,

Muhammed Ali Atam

Serkan Askin Aggez

Aytac AkdagKartalspor

Semih ErdemSamsunspor

Zafer Sakaralıntıdır....
 
Cagri Yarkin, gelecegin Hakan Sukur x Tanju Colaki Ferdi karsiliginda Caykur Rize'ye verildi. Onu ne yapip edip geri almalilar.
 
Cagri Yarkin, gelecegin Hakan Sukur x Tanju Colaki Ferdi karsiliginda Caykur Rize'ye verildi. Onu ne yapip edip geri almalilar.Ferdi'yi aldıkta oynattık sanki nasıl bir yönetim ve transfer mantığı bu !

Kadro mühendisi lazım Galatasaray'a çünkü çok saçma işler yapılıyor.Paf ligi kurulmalı takımların oynatmadığı, oynatamadığı gençler oynarak hem tecrübe kazanır hemde kendilerini geliştirirler ama hiç federasyonun aklına gelmiyor ne iş yapar bu federasyon?
 
Neredeyse butun paf takımın oldugu beylerbeyi sonuncu!! bunlar muthiş yetenek degil mi?? Size kalsa direkt G.Saray A takımına koyarsınız rotasyonda oynar. Kewell- Lincoln-Baros-İrfan-Erkan ferin-Cafercan-Ozgurcan-Emre Colak :) :)
 
Neredeyse butun paf takımın oldugu beylerbeyi sonuncu!! bunlar muthiş yetenek degil mi?? Size kalsa direkt G.Saray A takımına koyarsınız rotasyonda oynar. Kewell- Lincoln-Baros-İrfan-Erkan ferin-Cafercan-Ozgurcan-Emre Colak :) :)iyide 3. ligde sergende oynayamadı... Liglerin ortamlarınıda göz önünde bulundurmak lazım..sergen dayanamadıysa 19 yaşındaki irfan vs.. nası dayansın bu sertliğe mücadeleye..zamanla bişeyler öğrenmeleri için gittiler zaten oraya..
 
hepsine gelecegin yıldızı diyoruzanadolu takımlarında pek bir varlık gosteremiyor beylerbeyine giden oyunculara bakıyoruz beylerbeyi sonuncu sırada bence bunları kiraya veerip anca par kazanırız biraz geliştirip 1.ligde anadolu takımlarına kiraya veririz oyuncu takasında kullanırız bek bi cacık olmıyacak giib inşallah haksız olurumda yeni yıldızlar görürüz hersene 1 2 kesin cıkarmamız gerekiyor hele bizim gibi borc bataginda olan bir takım isek ama gercekçi olalim bakalım bu isimlerden bi kaç sene sonra kimi görecegiz takımımızın kadrolarında.
 
Üst Alt