Genel Sohbet (ARŞİV) - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genel Sohbet (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sporcu olmanın en güzel yanı, bilmemne çocuklarına karşı saldığın korku oluyor..

Tabi yanlış anlaşılmasın şiddete karşıyız..Fakat şiddet görmüş ve sana kadar gelmiş bir kadını da bu şerefsize yedirmemek güzel birşey.
Bence...

Cemal Daşdan hocamıza selamlar olsun..Kendisi tam bir sporcudur ve soğukkanlılığını izleyin.Nasıl olabildiğince şiddeti devreye sokmuyor.İşte asıl güç budur.Güçlüyken şiddet kullanmadan sorunları çözebilmek

Ben de gençliğimde yeraltındaki spor salonlarında birçok dövüşe katıldım.90 lı yıllarda Kadıköyde bulunabileceğim en pis ortamlarda bulundum..O zamanlar boşlukta olduğum dönemlerdi..Bunu tasvip etmiyorum..Doğru şeyler değildi..
Ama sizlere tavsiyem hem kendinizi ve sevdiklerinizi korumak için sağlıklı vücuda sahip olun..Sigara tüketmeyin, bol su için ve kaliteli besinler yemeğe çalışın dostlarım..

Sizce bir kızla 2. tanışma yıldönümünde,

1-tek taş pırlanta mı almalıyım? (ağır mı kaçar, utanır mı )

2-yoksa altın kolye mi almalıyım?

Fikriniz nedir..

Tek tas pirlanta alirsan evlilik teklif etsen iyi olur yoksa garip bir an yasanabilir

Altin kolyeyi herkes sevmez herhalde bence cogu kiside cok kotu duruyor nasil takilar taktigina bagli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt