Genel Sohbet (ARŞİV) - Sayfa 289 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genel Sohbet (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cuma sabah 8de subeye gelen kargomu getirmedi hala ptt geri gitmesin diye dua ediyorum. Beterin beteri var rentas

Ptt kargo şubesinde 3-4 gün bekliyor kargo öyle dağıtıma çıkıyor. Bazen de dağıtıma çıktı diye sms geliyor, sonra akşam teslim edilemedi diye sms geliyor. Şubeye gidiyoruz teslim almak için, sizin kargo daha dağıtıma çıkmadıki, smslerde hata olabiliyor cevabı alıyoruz :asd:

163537e2bb38986fe089140f149c9fd9.png

Tahirciğim, bunu bende az çok tahmin ettim. Olay öyle bile olsa en azından tepki v.s. sonucu bile olsa vatandaşın bir de maske mevzusu yüzünden önüne geçilmiş olması iyi.

Bak mesela, bizim ilk okulda tırnak mendil kontrolü olurdu. Öğretmen her sıranın en önünden birine her pazartesi bunu yaptırırdı. Bizim tarafta en önce oturan sınıfın ineği bir sefer bendeki kağıt mendili beğenmeyip bu peçete diye eksi aldırdıydı.

Neyse ki diş hekimi olmuş. Yoksa bugün polis olsa kesin maskesi olana bile maske çeşidinden ceza yazardı. Ha belki de diş hekimi olmasına rağmen bu tip müdahaleler de bulunuyor olabilir. Hiç şaşırmam.

Ayrıca daha senle geçen gün Oda TV, Didem Soydan haberini değerlendirmiştik. Basınında büyük çoğunun ne olduğu ortada.

Dediğim gibi ortada bir hata bile olsa bu cezayı orada kesen yetkilinin iş işgüzarlığı ve işbilmezliği.

İstediği kadar açıklama yapsınlar bu haber asla etkisini kaybetmeyecek. Yalan haber iki üç gün kin ve nefret içeren ifadelerle paylaşılacak. Zamanında sözcü gazetesi de bir 9 Kasım sabahı "Anıtkabir komutanlığı 10 Kasım'da Anıtkabir'den canlı yayını yasakladı" haberini servis ettiler. Bir saat sonra haberi çektiler. Artık çok geçti. Tüm internette yayılmış Twitter'da TT olmuştu. Anıtkabir komutanlığı yalanlaması, haberi yapanlar haberi silmesi hiçbir anlam ifade etmedi. Öfkeli ve hemen atlayan muhalif haberi tüm Türkiye'ye yaymış günlerce konuşulmasına sebep olmuştu.

Ptt kargo şubesinde 3-4 gün bekliyor kargo öyle dağıtıma çıkıyor. Bazen de dağıtıma çıktı diye sms geliyor, sonra akşam teslim edilemedi diye sms geliyor. Şubeye gidiyoruz teslim almak için, sizin kargo daha dağıtıma çıkmadıki, smslerde hata olabiliyor cevabı alıyoruz :asd:

benim kargo gelmedi dayanamayıp dağıtım merkezine gittim. Tek tek torbaları boşaltıp buldum kargoyu. 1 saat falan sürdü

PTT çok leş gerçekten ya.

3-4 sene önce ben buradan ekspres paket ile dayıma araba parçası yollamıştım. Internette takip etme sekmesinde Adana daki şube ye vardığı gözüküyordu ama paket direkt Adana daki şubeden geri yollanmış Almanya ya. Yani adamlar paketi adrese teslim etmek için yola dahi çıkmamışlar, direkt geldiği gibi geri postalamış yavşaklar. Isim adres falan herşey doğru olmasına rağmen. Çok pis sövmüştüm.

sent via GSC

PTT çok leş gerçekten ya.

3-4 sene önce ben buradan ekspres paket ile dayıma araba parçası yollamıştım. Internette takip etme sekmesinde Adana daki şube ye vardığı gözüküyordu ama paket direkt Adana daki şubeden geri yollanmış Almanya ya. Yani adamlar paketi adrese teslim etmek için yola dahi çıkmamışlar, direkt geldiği gibi geri postalamış yavşaklar. Isim adres falan herşey doğru olmasına rağmen. Çok pis sövmüştüm.

sent via GSC
Anneme hediye gönderdim doğum gününden 20 gün önce alıp, kargom Bodruma ulaştı görünüyor , 13 gün sonra kadının eline geçti. Aradım, dedim hayırdır tatil mi yaptırdınız bizim kargoya anlamadılar. Ulan kargo merkezi evin arası 3-5 km, 13 gün beklemek nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt