Genel Sohbet (ARŞİV) - Sayfa 294 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genel Sohbet (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu tavsiyeyi zaten doktor verdi bana. Ben 2001 yilindan beri cekiyorum ayni sorunu. Belim agridiginda alt taraf sola kayiyor, s seklini aliyorum.

100 yasindaki dede gibi yuruyorum.

Yapar yapmaz kendi bilecegi is. Ben bana uygulattiklarini soyledim ve gercekten ise yariyor ama tabiki herzaman bi doktora gozukmek en iyisidir

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
sana vermiş ustad
tedavi bireyseldir
sana uygun olmuş olabilir sana uygun olması herkes için makbul olacağı anlamına gelmiyor tabiki

Ben ne kadar çok ülke ve firma bunu çıkartırsa illaki biri olmazsa biri bize gelir diye umut ediyorum. O arada belki biz de yerli aşıdan da sonuç alırsak o zaman süreci hızlandırabiliriz. Hayırlısı.

aynen üstad tek dileğimiz aşı zaten
rusya çin almanya fln bayağı bir hareket var da bize sıra ne zaman gelecek acaba

Bende de ayni sorun var rdas. Ben bi araba kazasi gecirdim ve belimin (ismini bilmiyorum) 4. Ve 5. Seyi kayma yapti. Normalde o seylerin arasinda 2.5 cm yer oluyor, bende 4 ve 5 arasi 1.5 a dustu. Bu yuzden 3 ayda bi agrir.

Sandalyeye otur, ellerini ayaklarinin altina al ve kendini sundur ve bi 10 saniye oyle kal. Bunu 3 kere tekrarla.

Her 1-2 saatte (agrina gore bunu tekrarla).

Veya bi yere ellerinle asil, ayaklarin havada kalacak sekilde ve boyle 10 saniye kadar asili dur. Bunuda 3x tekrarla.

Faydasini goreceksin.

Birde 'Finimal' diye bi agri kesici var Hollanda da, o da ise yariyor. Almanyada varmi bilmiyorum

Gecmis olsun rdas

Sağol. Omurga kemiğinden bahsediyorsun sanırım.

Asılma olayı pek aklıma yatmadı açıkçası, daha da beter etmeyelim. Yarın doktora gideceğim zaten.

sent via GSC

Sağol. Omurga kemiğinden bahsediyorsun sanırım.

Asılma olayı pek aklıma yatmadı açıkçası, daha da beter etmeyelim. Yarın doktora gideceğim zaten.

sent via GSC
Vucudunu geri duzluyorsun o sekilde ama Ugur kardesimizinde, sende belirttin zaten. En iyisi bi doktora gorunmek.

Cok pis agrisi vardir bilirim. 1 dis agrisi 2. Side bel agrisi. InsaAllah en kisa zamanda atlatirsin

Vucudunu geri duzluyorsun o sekilde ama Ugur kardesimizinde, sende belirttin zaten. En iyisi bi doktora gorunmek.

Cok pis agrisi vardir bilirim. 1 dis agrisi 2. Side bel agrisi. InsaAllah en kisa zamanda atlatirsin

Sağolasın inşallah. Sana da geçmiş olsun bu arada, ben iki gündür ağrıdan ölüyorum sen bunu belirli zamanlarda hep yaşıyorsun Allah yardımcın olsun.

sent via GSC

Ayni burca mensup olduğum ünlülerden birkaci: Descartes, Tenesse Williams, Vincent Van Gogh, Herbert von Karajan, Neşe Karaböcek, Yüksel Uzel, Johann Sebastian Bach, Charlie Chaplin, Joan Crawford, Marlon Brando, Ömer Şerif, Fatih Sultan Mehmet, Dr. Yıldırım Aktuna, Zeki Alasya, Sakıp Sabancı, Kadir İnanır, Pop şarkıcısı Yaşar, Nurgül Yeşilçay, Deniz Akkaya, Hüner Coşkuner, Kayahan

Tesadüf olabilir mi

ub.mesaji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt