Genel Sohbet (ARŞİV) - Sayfa 299 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genel Sohbet (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olsun bir daha yapma sana yakışmadı tamamen tesadüf gördüm çok şaşırdım normalde bana söylerler seni söyleselerdi inanmazdım bir de bana en içten hoşgeldini sen demiştin
Evet ama bir gün alakasız bir konuda sen saçma bir mesaj yazdın, bende, pek vefadan anlayan bir arkadaş değil haklı çıkmak için herkese saldırıyor bu yahu deyip, engellemiştim seni

15 dk önce kaldırdım engeli

Alimliğin en büyük alameti tevazudur

Sakin

Olsun bir daha yapma sana yakışmadı tamamen tesadüf gördüm çok şaşırdım normalde bana söylerler seni söyleselerdi inanmazdım bir de bana en içten hoşgeldini sen demiştin
Evet ama bir gün alakasız bir konuda sen saçma bir mesaj yazdın, bende, pek vefadan anlayan bir arkadaş değil haklı çıkmak için herkese saldırıyor bu yahu deyip, engellemiştim seni

Sakin

Eski Istanbul efendileri gibi ya Rabbim su yazismalara bakar misiniz? Bu ne zerafet, bu ne kibarlik aman Allah'im. GSC sizinle gurur duyuyor.

Sakin
Hangi konuymuş

Engelliysem nasıl hoşgeldin demiştin

Rahatsız olduğun bir durum varsa konuşmak evla değil mi adam mı yiyoruz üstat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt