Genel Sohbet (ARŞİV) - Sayfa 364 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genel Sohbet (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hep arkadan vuran mı suçludur?

Bugun trafikte seyir halindeyken son anda farkettiğim öndeki araca vurdum.Son anda frene asılmama rağmen duramadım..Vurma hızım 20 ya da 30 diyebilirim..

-Fakat işin aslı benim önümdeki araç da onun önündeki Taksiye çarpmış o yüzden ikisi de durmuşlardı.Taksi apar topar uzaklaştı olay yerinden.Önümdeki araç ona çok az dokundurmuş sadece taksinin sarı boyası vardı hafif öndeki araçta..

-Benim arabada hiçbirşey yok diyebilirim, sadece sağ sis far kapağı yerinden çıktı o kadar

-Öndeki arabanın arka sol tarafı tamponu kırılmış? Hatta bagaj kapağı falan kapanmıyo dediler..Yani benim araçta nerdeyse hiçbirşey yokken öndeki aracın böyle olmasına anlam veremedim.Eski bir araba idi.Acaba olmayan hasarları da bana itelemeye çalışıyorlar?
Çünkü arka tampona vurmama rağmen kapı kapanmıyo falan diyorlardı.

Polis gelmedi,
Gittik tutanak doldurduk
Pazartesiye kaldı..

Şimdi yüzde 100 ben mi suçluyum?
Ve kalın olarak belirttiğim yer çok kafama takıldı.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa müteşekkir olurum.
Evet sen suçlusun maalesef; bu tip olaylarda takip mesafesi kuralı konu ne olursa olsun bütün yollar seni işaret eder. Takip mesafesi günümüzde şehir içinde imkansız gibi ama kural kuraldır.
İşinde uzman bir eksper çağırırsın. Senden önce olanlarla, senin sebep olduğunu ayır ettirirsin.

EynPmevXEAMsKDQ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt