Genel Sohbet (ARŞİV) - Sayfa 393 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genel Sohbet (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ankara'da Çukurambara maksimum 10 kmye kadar uzaklıkta eşyalı 2000 liraya kadar nerelerden ev tutulur? Suriye cenneti gibi bi yerde yaşamak istemiyorum.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eşyasıza döndüm. Etlik taraflarından bakıyorum 1300 civarı çok iyi evler var nasıldır oralar?

Keçiören içinde yaşanılacak tek bölge. Ama ben senin yerinde olsam Çankaya'dan bakarım, yine de kalite farkı var. Etlik iyi bile olsa Keçiören'den dolayı siyasal islamcıların elinde, parkta kız-erkek oturuyor diye dövdüren bir belediye başkanına sahip.

Keçiören içinde yaşanılacak tek bölge. Ama ben senin yerinde olsam Çankaya'dan bakarım, yine de kalite farkı var. Etlik iyi bile olsa Keçiören'den dolayı siyasal islamcıların elinde, parkta kız-erkek oturuyor diye dövdüren bir belediye başkanına sahip.
Gönül çok ister oralardan tutmak ama ciddi manada kiralar acayip uçuk. 1500 lira istedikleri evin her yeri dökülüyor düzgün bi ev tutmak için 2 bin liranın üstüne çıkmak gerekiyor ve ben bu bütçeyi malesef ayıramam.

Allahını seven bana Ankaradan bi kiralık ev bulsun 1 aydır kafayı yiyeceğim ya. 2000 liraya bile eli ayağı düzgün ev yok ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt