Genel Sohbet (ARŞİV) - Sayfa 400 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genel Sohbet (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kodumun görgüsüzleri.

Geçen hafta Cuma günü bütün yolu kitlemişler 15+ arabayla düğün konvoyu yapmak için. Bunlar yüzünden iş yerinde son meeting'e yetişemedim.

Vay ya bu Almanlar gerçekten bazen iyi dayanıyor bizim Türklere, otobanı kitleyenler falan bile oluyor zaman zaman böyle düğün günleri. Sorsan hepsi yabancı düşmanı. Ulan ben Türk olmama rağmen bile utanıyorum böyleleri yüzünden.

Orada yaşayan insanlara bu rahatsızlığı verme hakkını kim veriyor size.
Ben alman olsam kesin nazi olurdum cok cevremdeki davarlarada demişimdir bunu almanlar iyi dayanıyo bize bu kadar rezillige ragmen hala baya toleranslılar dügünde silah atan öküzler bile var

Ben alman olsam kesin nazi olurdum cok cevremdeki davarlarada demişimdir bunu almanlar iyi dayanıyo bize bu kadar rezillige ragmen hala baya toleranslılar dügünde silah atan öküzler bile var
Allahtan suriyeliler, afganlar ve faslılar arttı da biz biraz seviye atladık saha içinde. Benim burada bu saydıklarımın karışmadığı olay yok. Uyuşturucudan başlamak üzere ne kadar illegal işler varsa bunlarda

Kodumun görgüsüzleri.

Geçen hafta Cuma günü bütün yolu kitlemişler 15+ arabayla düğün konvoyu yapmak için. Bunlar yüzünden iş yerinde son meeting'e yetişemedim.

Vay ya bu Almanlar gerçekten bazen iyi dayanıyor bizim Türklere, otobanı kitleyenler falan bile oluyor zaman zaman böyle düğün günleri. Sorsan hepsi yabancı düşmanı. Ulan ben Türk olmama rağmen bile utanıyorum böyleleri yüzünden.

Orada yaşayan insanlara bu rahatsızlığı verme hakkını kim veriyor size.
İyi olmuş almanlara 😂

Mayorkada da biz çekiyoruz alman dallamalarını 🤨

İyi olmuş almanlara 😂

Mayorkada da biz çekiyoruz alman dallamalarını 🤨

Adamlar Mallorca'ya zaten 17.eyalet gözüyle bakiyorlar. 10-12 sene önce falan lisedeyken arkadaslarla yasklasik bir haftaligina gitmistik, ben utandim yav Almanlar adina o bir hafta da.

Hayvana dönüsüyor hepsi orada. Almanya'da yapmadiklarini daha dogrusu yapamadiklarini orada yapiyorlardi bütün. Ama sanirim artik biraz daha kati kurallar var özellikle sahil bölgelerinde duyduguma göre.

Adamlar Mallorca'ya zaten 17.eyalet gözüyle bakiyorlar. 10-12 sene önce falan lisedeyken arkadaslarla yasklasik bir haftaligina gitmistik, ben utandim yav Almanlar adina o bir hafta da.

Hayvana dönüsüyor hepsi orada. Almanya'da yapmadiklarini daha dogrusu yapamadiklarini orada yapiyorlardi bütün. Ama sanirim artik biraz daha kati kurallar var özellikle sahil bölgelerinde duyduguma göre.
aynen devamlar ,bir tarafda Ingilizler,diger yanda almanlar
burası sifon çekme yeri onlar icin

aynen devamlar ,bir tarafda Ingilizler,diger yanda almanlar
burası sifon çekme yeri onlar icin

Bir de artik yeni yeni Bulgaristan'a sariyorlar son bir kac senede. 3-4 sene önce daha top oynarken benim takim arkadaslarim sezon sonunda oraya gitmisti takim olarak, ben yok almayayim demistim. Bulgaristan ile hep cok kötü tecrübeler edindim Türkiye yolunda arabayla gectigimiz vakit, oraya tatile gitmeye kimse ikna edemez beni.

Bir de artik yeni yeni Bulgaristan'a sariyorlar son bir kac senede. 3-4 sene önce daha top oynarken benim takim arkadaslarim sezon sonunda oraya gitmisti takim olarak, ben yok almayayim demistim. Bulgaristan ile hep cok kötü tecrübeler edindim Türkiye yolunda arabayla gectigimiz vakit, oraya tatile gitmeye kimse ikna edemez beni.
ordada Burgaz tarafında sanırım trend yapmışlar
burada yerleşik 80 bin alman var sanirim
emekli olanlar falan ,onlarda sikinti yok gencler fena

gecen biriyle tanistim ,alanyada ev yapmış orada yasacakmis , bende pustluguna suriyeli dolu falan yaptimdi ,alisigim frankfurtta da cok turk vardi diye laf soktu :D

FBqrU-pVIAQTfPR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt