Genel Sohbet (ARŞİV) - Sayfa 429 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genel Sohbet (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İncil ile daşdaş geçsem aynı şeyi düşünecek misin? Yoksa bana katılacak mısın? Bugün insanların bunu yapacak duruma gelme sebebi o çocuğu öldüren insanlar
Evet düşüneceğim. Inanisla dalga geçilmez. Isimler istedikleri gibi oruca tutmasinlar umrumda olmaz. Yanımda yemek yese bile laf etmem. Inanmiyorsa inanmıyordur ama Kadir gecesi ile dalga geçer gibi fotoğraf çektirirsen tepki yiyeceğini bileceksin. Yapacağın işin sonunu düsüneceksin

O öldürme hissi olanların zaten kanı bozuk. Ben gidip kadir gecesiyle dalga geçtikleri için tepki veririm. Gidip herifleri öldürmem. İblisin yapacağı işi yapmışlar kanka

Evet düşüneceğim. Inanisla dalga geçilmez. Isimler istedikleri gibi oruca tutmasinlar umrunda olmaz. Yanında yemek yese bile laf etmem. Inanmoyorsa inanmıyordu ama Kadir gecesi ile dalga geçer gibi fotoğraf çektirirken tepki yiyeceğini bileceksin. Yapacağın işin sonunu düsüneceksin

O öldürme hissi olanların zaten kanı bozuk. Ben gidip kadir gecesiyle dalga geçtikleri için tepki veririm. Gidip herifleri öldürmem. İblisin yapacağı işi yapmışlar kanka
Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk Devletidir.

Bu yaptıklarını savunmuyorum, savunanın da aklına diyorum. Yaptıklarının karşılığı ülkenin temel değerlerinde yeri yok. İş akdini sen kafana göre benim sosyal hayatımda yaptıklarım ile fesh edemezsin! Bugün böyle bir nedenle fesh eder patron yarın: Sen dinsizsin diye fesh eder, öbür gün sen başını niye örtmüyorsun diye.
Tekrar ediyorum insanların bugün dinden nefret etme sebepleri hizbullah kafalıların el üstünde tutulmaları ve çoğunluğun bunu desteklemesi. Düşün bi neden yapılıyor bu davranışlar? Yine suçlu bul bunları vicdanında ama nedenini de düşün.

Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk Devletidir.

Bu yaptıklarını savunmuyorum, savunanın da aklına diyorum. Yaptıklarının karşılığı ülkenin temel değerlerinde yeri yok. İş akdini sen kafana göre benim sosyal hayatımda yaptıklarım ile fesh edemezsin! Bugün böyle bir nedenle fesh eder patron yarın: Sen dinsizsin diye fesh eder, öbür gün sen başını niye örtmüyorsun diye.
Tekrar ediyorum insanların bugün dinden nefret etme sebepleri hizbullah kafalıların el üstünde tutulmaları ve çoğunluğun bunu desteklemesi. Düşün bi neden yapılıyor bu davranışlar? Yine suçlu bul bunları vicdanında ama nedenini de düşün.
O olayda hepsinin işten çıkarılmasına karşıyım zaten haberi olmayanlardan vardır orda. Onu yazan dingile gore hepsine ceza kesilmemeliydi.

Onu yazanada belki işten çıkarma değilde özür diletilir işine devam ettrilebilirdi. O da bir seçenek.

Ilk başta dediğin doğrudur ona birsey demem ama kuranı kerimle dalga geçen hiçbir iblise acimam ben işten atılmaları kafi benim icin

İşten çıkarılmazlardı ama ülkedeki siyasal iklimden dolayı kraldan çok kralcılık yapıyor bu işveren kısmı.

Misal aynı adamlar alevilikle yada diğer dinlerle ilgili böyle paylaşım yapsa pegasus işten atmazlardı bu insanları. yada chp iktidarında böyle bir olay olsa işten atmazlardı. Dediğim dönemin siyasi iklimine göre kraldan çok kralcılık yapıyor bu işveren kesimi.

İşten çıkarılmazlardı ama ülkedeki siyasal iklimden dolayı kraldan çok kralcılık yapıyor bu işveren kısmı.

Misal aynı adamlar alevilikle yada diğer dinlerle ilgili böyle paylaşım yapsa pegasus işten atmazlardı bu insanları. yada chp iktidarında böyle bir olay olsa işten atmazlardı. Dediğim dönemin siyasi iklimine göre kraldan çok kralcılık yapıyor bu işveren kesimi.
O açıdan doğru. AKPARTIYE yaranmak için yapıyor çoğu. Başta x parti olsa işten cikarmayabilirlerdi. Bu olayda samimiler diyemem zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt