Genel Sohbet (ARŞİV) - Sayfa 490 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genel Sohbet (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence dün Alper ve Doktor ikisi de rezil oldu.

Alper bulusmak üzere yola cikti ve ben geldim diye resim atarak kanitladi, millet helal olsun ne yürek varmis bu Alper de derkene megersem Alper bos gitmemis

bloodinbloodout3.jpg

Yanina Soldadoslarini alip gitmis, nerden mi belli oldu? Iki TSli kafadar orda Alper ile Selfie cekinmek isterken Kuytu kösede hazir bekleyen Soldadoslar Alpere saldiriyorlar düsüncesi ile canli yayinda o iki TSliye dövemeye kalkti, Alper durdurdu. Demek ki Alper arkadas cok da korkusuz degilmis.

Doktora gelince bu da ondan rezil cikti.

Bende burdayim diye tam ters istikamet den bir foto atti Doc House yüregin varsa gel ulen ben burdayim diyip bir kac dakika sonra kimse gelmiyor isim gücüm var beklemeye gerek yok, ben gidiyorum dedi ama isin asli bence Doc House oraya hic gitmedi, birini oraya gönderip tam ters istikamet olan yerden arabanin icinden bir görüntü al ve git hemen ordan dedi, cünkü bu Doc House hep Space odasinda canli yayin daydi ve canli sobhet ederkene birde araba kullaniyormus gibi hic bir hali yoktu nede bir sekilde arabanin sesi dinlenyenlere yakinlandi.

Asil olayin gizli kahramanli Panter reyiz di, renk katti sov yapti, cik cik sesi ile küfür ederkene milleti güldürmekten kirdirdi.

@HavaForum
Son Dakika: İstanbul'da saat 18.00 itibarıyla geçerli olmak üzere motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelerin trafiğe çıkışı yasaklandı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt