Genel Sohbet - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu arada ugur dogan’ı reelden tanırım ayda 1 görüşürüz

Reelde kedi gibi biri hiç ses çıkarmaz ama sanalda psikopata dönüyor

Cok degisik bi hastalığı var bence. Ben de senelerdir çözemedim. Reelde tanısanız iyi biri. Askere bile o bırakmıştı beni onca yolu geldi benim icin

Ama sanalda yanına bile yaklaşılmaz kafadan hasta. Foruma geri gelse maksimum 2 günde banlanır birine sataşır hemen

Cok degisik bi hastalığı var bence. Ben de senelerdir çözemedim. Reelde tanısanız iyi biri. Askere bile o bırakmıştı beni onca yolu geldi benim icin

Ama sanalda yanına bile yaklaşılmaz kafadan hasta. Foruma geri gelse maksimum 2 günde banlanır birine sataşır hemen

toksik tivitterımsı bir profil gibi duruyor sayın zeytin. Reelde troll hesaplar bile iyi insandır belki - sonucunda sana dokunmayan ortamlardaki agresiflik bana göre karakter defosu.

1714382684292.png

1714382643048.png

hırsını alayıp geri gelen fake hesaba yapılacak muamele

main-qimg-ca71a92068cb398fa74a06406a47c26b

Üst Alt